2737
2739
عنوان

شهاب حسینی

| مشاهده متن کامل بحث + 2142 بازدید | 100 پست
چه انتظاری اخه . اونم ادمه زنشو طلاق داده خوب نمیتونه به خاطر این که مردم ازش بد نگن به زور زندگی کن ...

شهاب حسینی فوق العادس، چون داره برخلاف خیلیا پله های موفقیتو طی میکنه حسوودا براش حاشیه درست کردن فایزر زده خوب کرده منم بودم میزدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چرا پت سر حرفه؟! چون گفت درمورد هواپیمای اوکراین، ما یسری نخبه از دست دادیم، اسلحه رو نگیرید ...

ببین اون مشکلش با کارگردانای جو گیری بود که به موقع اش میان سمت مردم احمق که نیستیم تا اتفاقی میوفته سریع میان اعتراض میکنن مردم و فلان سر هواپیمای اکراینی بیشتر بازیگرا و کارگردانا انصراف دادن که مثلا اعتراض کنن مردم و بکشن سمت خودشون اینم اومد اینو گفت چون خیلی از فیلما حذف شد 

2731
عزیزم  اینا نون رو ب نرخ روز میخورن

ببین نون به نرخ روز خوردم معانی زیادی داره . عزیرم همه ی ادما نون و به نرخ روز میخورن اینجا کسی هست کاری که ۲۰ سال پیش انجام میداده الانم انجام بده این قانون دنیاست این حرفا هم جز عقده یسریا که قشنگ معلومه دارن چی کار میکنن از جای دیگه سبز نشده

2738
2706