2733
2734
عنوان

روز سیزدهم انتقال جنین

9443 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

امروز سیزده روزه ک از انتقال جنینم میگذره

دو روزم از موعدپریودم گذشته

ولی نه دردی دارم..نه لکه بینی.. نه علائمی..😢

هر روز یدونه امپول انوکساپارین دور نافی میزنم

انتقال قبلیم لکه بینی داشتم وانتقالم منفی شد..اینبار هیچ حسی هیچ نشونه ای ندارم..

ب نظرتون بازم منفیه

😞😞

جرات بیبی زدن هم ندارم تا روز ازمایش صبرمیکنم

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ان شاالله مثبته چون شنیدم اگه منفی بشه سر موعد پریود میشه 

نه اخه قرص دوفاستون میخورم و شیاف پروژسترون دارم

تا قطع نکنم پریود نمیشم

انشالله که مثبته. منکه انتقال مثبت شد ولی بعد سه هفته از آزمایش بتا رفتم سونوگرافی گفت ساک حاملگی و زرده تشکیل شده ولی قلب هنوز تشکیل نشده. نمیدونی چه حالی شدم قرار شد دوهفته بعد برای تکرار سونوگرافی برم که فردا رو شه و دیشب تا صبح نخوابیدم از نگرانی..... 😢 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
انشالله که مثبته. منکه انتقال مثبت شد ولی بعد سه هفته از آزمایش بتا رفتم سونوگرافی گفت ساک حاملگی و ...

انشالله که تشکیل شده عزیزم 

نگران نباش

چقد ماها باید سختی بکشیم..واسه مثبت شدن جدا.. تشکیل قلبشو خوب رشد کردنش جدا... زود ب دنیا نیومدنش جدا...

خدا بایدمستقیم مارو ببره بهشت😂😂😂

علائمی نداشتی قبل مثبت شدنت؟

2738
انشالله که تشکیل شده عزیزم  نگران نباش چقد ماها باید سختی بکشیم..واسه مثبت شدن جدا.. تشکیل قل ...

آره واقعا خیلی سخته. ببین علائم هر کس متفاوت ولی من از روز پنجم ششم انتقال تو خواب سینه و گردنم خیلی عرق می‌کرد. روز هفتم سمت راست بدنم گرفتگی شدید داشتم تا دوروز. هنوزم تو خواب سینه و گردنم عرق میکنه. ولی بعضی ها بدون علامتن. لکه بینی و.. نداشتم

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
آره واقعا خیلی سخته. ببین علائم هر کس متفاوت ولی من از روز پنجم ششم انتقال تو خواب سینه و گردنم خیلی ...

من نمیفهمم گرگرفتگی چیه 

ولی حس میکردم شکمم خیلی داغه 

ولی اذیتم نمیکرد

امروز میری آزمایش؟ من روز چهاردهم رفتم

نه روز شونزدهمم میرم

امروز سیزدهمه 

انشالله چهارشنبه😢

نه روز شونزدهمم میرم امروز سیزدهمه  انشالله چهارشنبه😢

انشالله که مثبته. من چهاردهم و شانزدهم بتا دادم. 

مثبت میشه حتما مثبت میشه چرا نشه عزیزم ایشالا یه عدد بنای خوشگل ببینی برای منم دعا کن 

تست زدم منفی شد...😔

2706