2737
2739
عنوان

درون

47 بازدید | 0 پست

💙آرامش از من آغاز می گردد مشکلات من بازپخش خاطرات در ذهن ناخودآگاهم هستند. 

💓مشکلاتم هیچ ربطی به کسی، جایی یا موقعیتی ندارند. آنها همان چیزهایی هستند که شکسپیر در دیوان شعرش به « ناله های پیش از گریه » تشبیه کرده است

💓 زمانیکه بازپخش خاطرات را به صورت مشکلات تجربه می کنم، حق انتخاب دارم. می توانم به آنها بچسبم یا اینکه از خداوند تقاضا کنم با تحول آنها مرا رهایی بخشد و بدین گونه ذهنم به همان حالت اولیه، یعنی صفر (Zero )، خالی...یا رها از خاطرات، بازگردد. 

💓وقتی از خاطرات رها شوم، من خویشتن الهی ام می شوم  دقیقا به همان شکلی که الوهیت مرا آفریده است.

💣وقتی خاطرات بتوانند خود را تحمیل بکنند، ذهن ناخودآگاه در زمان، مکان، مشکلات، عدم اطمینان، آشفتگی، اندیشیدن، الگوبرداری و مدیریت گیر می افتد.

💣 وقتی به خاطرات اجازه ی فرمانروایی بدهم، وضوح ذهنم و همسویی با الوهیت را از دست خواهم داد. اگر همسویی نباشد، الهامی هم در کار نخواهد بود. الهام هم که نباشد، هدفی نخواهم داشت. و زندگی ام رو به بیهودگی میرود 

💚به هنگام کار با مردم، همواره از الوهیت درخواست می کنم خاطراتی را که در ذهن ناخودآگاه دارم و به صورت درک من بازپخش می شوند و همین طور افکار و عکس العمل هایی را که در برابر آنها دارم متحول سازد.

❤چقدر شگفت انگیز است که درک کنیم، آرامش و آزادی از خودمان شروع می شود.

همه چیز درون توست بیرون از وجود ات به دنبال هیچ نجات دهنده ای نگرد❤

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم