2752
2734
عنوان

زن دوم

1197 بازدید | 88 پست

نامزدم ٤ساله از زنش طلاق گرفته دو ماه هم بيشتر عقد كرده هم نبودن

اين تو رابطمون شده واسم معضل ك دائم اسمشو مياره همش ميگه خانومم زنم 

اقا پس من چيتم 

قبلا همش خاطراتشون و ب هر بهونه اي خوب يا بد ميگفت 

ي سري بهش گفتم نگو منم ي زنم دليلي نداره از اين ك اون هميشه لخت ميخوابيده من بدونم 

يا هر چيز ديگه اي

بهتر شد خيلي كنترل شده تر يادش ميكرد 

خيلي حالم بد ميشه 

امشب دوباره وسط حرفاش گفت مگه زن من نبود...

رواني شدم😔

در هنگام مشکلاتت سکوت کن
شاید...
خدا هم حرفى براى گفتن داشته باشد

گفتم همه چي تمومه خسته ام كردي ديوونه ام كردي 

غلط كردي وقتي هنوز اون و فراموش نكردي من و وارد زندگيت كردي

در هنگام مشکلاتت سکوت کن
شاید...
خدا هم حرفى براى گفتن داشته باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عقد کردید؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

بگو بخاطر اون دوماه اونم تو عقد بیا ۵۰ سال زندگی اینده منو بذار پای حرف زدن از اون😬

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706