2733
2739

داشتم به دخترم شیر میدادم خواب بود پرید توی گلوش از ترس چند تا ضربه زدم پشت کمرش که خدلی نکرده نفسش نگیره... ضربه ام یه خورده محکم‌تر بود از همیشه خیلی نگرانم آسیب وارد نشده باشه بهش... ۳۴ روزه است. امروز همش خوابیده. در صورتی که خیلی کم خوابِ کلا... از نگرانی دارم میمیرم. به زور بیدارش میکنم شیر میخوره.

وقتی سرفه کرد زیاد تند نزن بهش ولی اروم اروم بزن بصورت کلوچه درس کردن تا بره پایین

یک عمر برای آن چیزی که میخواستی دست و پا میزنی...     تا اینکه آخر یه روزی بهش میرسی...       بعد،به خودت مینگری و می بینی یک عمر را زندگی نکرده ای...  حال جای زخم و شکستگی هایت را چطور می خواهی ترمیم کنی... 💔یک عمر دیگر را از کجا می خوای برای ترمیم زخمات پیدا کنی...   خیلیا زخمی از این دنیا رفتن شاید اینو ندونی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا توهم...انقدرازاین چیزابرات پیش بیادعادی میشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2731

نگران نباش عزیزم

با ضرب دست چیزیش نمیشه

به سرش نزدی که خ ابش بخاطر اون باشه

بچه ی خواهرشوهم شیر به شیر بود فقط میدیدی اولی چه ضربه هایی بهش میزد

وقتی نینی سرفش میگیره وسط پیشونیشو فشار بده به سمت بالا

2738
نگران نباش عزیزم با ضرب دست چیزیش نمیشه به سرش نزدی که خ ابش بخاطر اون باشه بچه ی خواهرشوهم شی ...

تو گلو گیر کرده وسط پیشونی چکارس  

یک عمر برای آن چیزی که میخواستی دست و پا میزنی...     تا اینکه آخر یه روزی بهش میرسی...       بعد،به خودت مینگری و می بینی یک عمر را زندگی نکرده ای...  حال جای زخم و شکستگی هایت را چطور می خواهی ترمیم کنی... 💔یک عمر دیگر را از کجا می خوای برای ترمیم زخمات پیدا کنی...   خیلیا زخمی از این دنیا رفتن شاید اینو ندونی💔

من یه بار داداش کوچولوم نوزاد بود هرچی بیدارش میکردیم انگار نه انگار آخر بردیم دکتر فهمیدیم زردی داره

زردی نیست گلم؟؟؟ 

بریدن از زندگی زمان میبرد! دلش خواب میخواست! اما مشکل اینجا بود که فردا دوباره باید به زندگی کردن ادامه میداد! 🖤
وقتی سرفه کرد زیاد تند نزن بهش ولی اروم اروم بزن بصورت کلوچه درس کردن تا بره پایین

همیشه ضربه ها م کنترل شده است. ایندفعه خواب بود ترسیدم یهو یه کم محکم‌تر زدم. خودمم خواب آلو بودم.

همیشه ضربه ها م کنترل شده است. ایندفعه خواب بود ترسیدم یهو یه کم محکم‌تر زدم. خودمم خواب آلو بودم.

نترس عزیزم اگه چیزی شده بود الان گریه می کرد  

2706