2737
2734
عنوان

خانواده اشرافی دارین اطرافتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 135801 بازدید | 1083 پست
خدا بده از این دوستا😐🤘

ارع بخدا

ازهمین خانواده

چنوقت پیش عروسی یکیشون بود

انشالله خوشبخت بشه

انقدهههه لاکچری بود

ما فیلماشو دیدیم😐✌🏼

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید استارتر یکی از همین تاپیکهای مادرشوهری  عروس خانواده های اشرافی باشه😐😅😅😅

نه بابا استارتر فقط هوس زندگی اشرافی کرده خواسته با شما در میون بزارع😂

دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد                         سعادت ان کسییابد که از تن ها بپرهیزد
2731
اره دوست پسرم خودش دکتر مامانش دکتر باباش مهندس خواهرشم و کله گنده هستن واسه همین مادره ناز کرد گفت ...

خيلي خودتو دست پائين گرفتي عزيزم..

دكتر مهندس بودن الان ديگه كلاس نداره..

ضمن اينكه همه خونه ها الان مستر دارن چيز خاصي نيست..

شهرسازي خيلي وقته فضاي عمومي و خصوصي خونها رر توي نقشه ها اجبار كرده.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
ارع بخدا ازهمین خانواده چنوقت پیش عروسی یکیشون بود انشالله خوشبخت بشه انقدهههه لاکچری بود ما ...

هعی خدا قسمت ما کنه ایشالله به این شب عزیز قسم😐

دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد                         سعادت ان کسییابد که از تن ها بپرهیزد

والاپولدارن ولی رفتیم خونشون آبگوشت دادن  

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
2706