2737
2734
عنوان

مامانای ابان 1400 بیاین ببینم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 66666 بازدید | 7335 پست
آره همین خب بچه هایی ک جاهای دیگه دنیا میان اگه موردی پیش بیاد واسشون با امبولانس منتقل میکنن این بی ...

انشالللله عزیزم ...خدا با ماست ....هرشب کارم چهار قل خوندنه بهم ارامش میده تو هم بخون فوت کن تو آب بخور

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
ای وای پناه بر خدا  آره از چند نفر پرسیدم گفتن دانشجوها عمل میکنن بعد دکترا مهر خودشونو میزنن& ...

منم الان دارم میرم دکتر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکتر گفت شکمت معمولیه خیلی بزرگ نیست که بگم بچه ات درشته یا سن بارداریت بالاعه و بخوام تاریخ زودت ...

۳۴ هفته و خورده ای رفتم گفتن مثل ۳۶ هفته هاست به خاطر دیابته ....ولی شکمم کوچیکه به نظر منم بچم معمولیه خودم فکر میکنم دنیا بیاد حداکثر ۲۹۰۰ تا ۳۰۰۰ باشه نه بیشتر 

ان شاالله ان شاالله  منم به این فکر میکنم آخه تاریخایی هم که بهمون دادن برا زایمان بچه کامله د ...

اره عزیزم بیا بگو ...منم شاید سونو داشته باشم 

2731
😃😃😃فوقش میریم امپول فشار میخوریم من هنوز چندتا کار دیگ دارم میگم خدانکنه دردام تا جمعه بیاد😁😁

ای خدا از دست این بچه ها من تحرکم خوب بوده نمیدونم دکتر میگه تا۴۱ هفته ام راه داره وایییی😭

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
ای خدا از دست این بچه ها من تحرکم خوب بوده نمیدونم دکتر میگه تا۴۱ هفته ام راه داره وایییی😭

اخی عزیزم حق داری ...تحملت کم شده باشه🙃

اخی عزیزم حق داری ...تحملت کم شده باشه🙃

امروز نوار قلب بودم گفته تا هفته دیگه دردم نگرفت روز درمیون برم از بیمارستان رفتن متنفرم هی توصف بعد استرس دلم میخاست طبیعی دردام شروع شه 

2738
امروز نوار قلب بودم گفته تا هفته دیگه دردم نگرفت روز درمیون برم از بیمارستان رفتن متنفرم هی توصف بعد ...

سلام من بخاطرسفری که رفتم وتوماشین بخاطرتکونای ماشین واینکه شب راه افتادیم مدام توراه وامیستادیم تامن یکم راه برم کمرم گرم وسردشددردام شروع شد..البته قبل ازسفرم انقباض کاذب داشتم ولی بعدازرسیدن به مقصددردای اصلیم شروع شد..من دهانه رحمم ۱سانت بودخیلی دردم شدیدبودینی ازاول دردام بادردکم شروع نشدکه کم کم زیادشه مثلا وقتی دردام میانگین شده بودهر۳دیقه و۴۰ثانیه طول میکشیدتازه شده بودم۲سانت شمافکرشوبکنین دیگه..ولی جالبه بازم منظم نبود تایم دردام..اصلادردای من عجیب بود😁😁😁

تیکربه وقت تولدیک سالگی عشق مامان باباحنانه جونم🤩🤩خداروشکردخترم ۷ونیم شب۲۴مهرروزآغازامامت امام زمان بدنیااومد🌷لطفابرااینکه همه نینیاونینی من بسلامت بدنیابیان یه صلوات بفرستین🌷من به لطف خدای مهربونم مادرشدم الحمدلله 😍وخداروهزاران هزاربارشکرمیکنم😍 بهترین هدیه رودرست روزولادت مولامون امام علی(ع)به منوهمسرم داد😍خداجونم نمیدونم چطورشکرنعمتتوبجابیارم انشاالله بتونیم مادرپدرخوبی باشیم ومهدی گونه تربیتش کنیم خداجونم خودت مراقب کنجدم باش🥰امروزدرتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۵صدای قلب کوچیکشوشنیدم قربونش بشم🤩امروز۱۴۰۰/۲/۲۹رفتم سونووفهمیدم یه دخمل مامانی توراهه خداجونم شکرت که منولایق دختردارشدن دونستی🤩🤩😇
امروز نوار قلب بودم گفته تا هفته دیگه دردم نگرفت روز درمیون برم از بیمارستان رفتن متنفرم هی توصف بعد ...

حالاتوالان انقباضم نداری ینی؟دردی چیزی؟

تیکربه وقت تولدیک سالگی عشق مامان باباحنانه جونم🤩🤩خداروشکردخترم ۷ونیم شب۲۴مهرروزآغازامامت امام زمان بدنیااومد🌷لطفابرااینکه همه نینیاونینی من بسلامت بدنیابیان یه صلوات بفرستین🌷من به لطف خدای مهربونم مادرشدم الحمدلله 😍وخداروهزاران هزاربارشکرمیکنم😍 بهترین هدیه رودرست روزولادت مولامون امام علی(ع)به منوهمسرم داد😍خداجونم نمیدونم چطورشکرنعمتتوبجابیارم انشاالله بتونیم مادرپدرخوبی باشیم ومهدی گونه تربیتش کنیم خداجونم خودت مراقب کنجدم باش🥰امروزدرتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۵صدای قلب کوچیکشوشنیدم قربونش بشم🤩امروز۱۴۰۰/۲/۲۹رفتم سونووفهمیدم یه دخمل مامانی توراهه خداجونم شکرت که منولایق دختردارشدن دونستی🤩🤩😇

من دکترم سر ۳۹هفته و شیش روز بارداری تموم میکنه

شیاف و امپول فشار

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

چرا امپول فشار نمیزنی برو بستری شو به نظرم 

حالاتوالان انقباضم نداری ینی؟دردی چیزی؟

درد دارم لگن و واژنم و کمرو شکمم ساید روزی دوبار بگیره ولی نفسم بالا نمیاد عرق میکنم شدید نمیدونم این فسقل من کی میخاد دنیا بیاد 

سلام من بخاطرسفری که رفتم وتوماشین بخاطرتکونای ماشین واینکه شب راه افتادیم مدام توراه وامیستادیم تام ...

نمیدونم منم برم سفر😂مادرشوهرم اینا مشهدن زنگ زدن برا زایمان بیا اینجا اما هزینه بیمارستاناش میگه خیلی بالاست دولتیشم پول میگیره اما اینجا که توشهر خودمونه خیلئ مناسب میگیره 

2706