2737
2734
عنوان

تا عید دیره برا لاغری؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 39 پست
اووه😃. عالی. تو وعده صبحانه چیا میشه خورد؟ نون به اندازه یه کف دست؟

ن بابا صبحانه ۲تا تخم مرغ خوردم .یا کره عسل شیر

ولی خوب نهار در کار نیس ..بجاش میوه اونم اگه احساس ضعف کردی ..تا ساعت ۷شب..

۷شبم 😍😍😍هر چی دوس داری بخورررررر

من همین روش رفتم ..نهار حذف کردم 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
سبزیجات ،میوه،خرما،کشمش،انجیر،دمنوش،اب فراوان  مثلا در روز تا یک کیلو خرما هم مجاز هستی بخوری& ...

اوووه😃 خوبه که محدودیت نداره‌. 

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا صبحانه ۲تا تخم مرغ خوردم .یا کره عسل شیر ولی خوب نهار در کار نیس ..بجاش میوه اونم اگه احساس ...

شام برنج و ماکارونی هم میشه یعنی؟ مقدارش چقدر باشه؟

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
2728
ميشه اما در حد دو كيلو اينا  رقص

کمرم تاب میخوره درد میگیره🤕 قبلا میرقصیدم روزی ۱ ساعت

تاپیک های @بامدادخمار    رو بخونید ، در مورد رژیم با کالری شماریه ، فکر کنم عضو هم میگی ...

خیلی ممنون عزیزم

شام برنج و ماکارونی هم میشه یعنی؟ مقدارش چقدر باشه؟

😍😍اره بابا 

من‌میخورم .سالاد با سس نوشابه .ولی وقتی دیدم دارم سیر میشم دست میکشم .خفه نمیکنم خودمو😂😂

2740
😍😍اره بابا  من‌میخورم .سالاد با سس نوشابه .ولی وقتی دیدم دارم سیر میشم دست میکشم .خفه نمیکنم ...

چه خوبه که🤩 عقده غذا هم نمیکنه آدم😂

سویق جو صبح ناشتا دو ق غ بخور،ویتامین ها رو تامین میکنه،هم اینکه احساس سیری میکنی،،نان جو بخور،

ممنونم چشم🤩🌹

البته حذف ناهار ب مرور باید باشه که بدن کنار بیاد باهاش،منم ۲۰ ماهه ناهار و حذف کردم

وقتی ب لاغری دلخواه ک رسیدی 

نهار اضافه کن ..ولی کم بخور ..ینی اگه گشنت شد بخور اونم کم

2706