2726
عنوان

تا عید دیره برا لاغری؟؟

223 بازدید | 39 پست

☹هوم؟ درضمن من کمرم درد داره. دکتر گفت ورزش پرتحرک نکنم. اگه ورزشی در نظر دارین که به کمرم فشار نمیاره. بگین. اگه تجربه مثبتی چه ورزشی چه تغذیه ای هم دارین که میشه زودتر سایز کم کرد بگین. قربون آبجیای خوشگلم😘🥰

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط برای عید می‌خوایید لاغر بشید  به نظرم لاغری ی پروسه طولانی هست از فردا شروع کنید از فردا تغذیه و سالم خوری را شروع کنید 

دنیا ی کابوسه ؛ و تو نمیتونی بیدارشی....😞

نهارتو حذف کن ساعت ۷ شب هم شام بخور هر چی دلت خواص

صبحانه سعی کن ساعت ۱۰ یازده باشه

تو دو هفته ۳کیلو کم میکنی

😊من امروز هفته دوم گذشته قشنگ داره آب میکنه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
اگر بتونی خام گیاهخواری کنی تا عید ۷,۸کیلو کم میکنی کمردردت هم خوب میشه

یعنی سبزیجات  بخورم؟  

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
نهارتو حذف کن ساعت ۷ شب هم شام بخور هر چی دلت خواص صبحانه سعی کن ساعت ۱۰ یازده باشه تو دو هفته ۳کی ...

اووه😃. عالی. تو وعده صبحانه چیا میشه خورد؟ نون به اندازه یه کف دست؟

عزیزم لاغری رو واسه سلامتی و ارامشت شروع کن عیدو بی خیال هیچ وقت دیر نیست...اگه بتونی صبحانتو مفصل بخوری وناهارتو حذف کنی ولی شامتو حتما قبل 7 شب بخوری و کم بخوری عالی میشه و اصلا هم ریزه خاری نکن هر وقت گشنه شدی فقط آب ولرم بخور تجربه شده

فقط برای عید می‌خوایید لاغر بشید  به نظرم لاغری ی پروسه طولانی هست از فردا شروع کنید از فردا تغ ...

نه به اصطلاح گفتم😀 یعنی انگیزه شروعمو عید گذاشتم. هرچند عید تو خونه ایه. ولی خب همون اسمش به من انگیزه میده😁

یعنی سبزیجات  بخورم؟  

سبزیجات ،میوه،خرما،کشمش،انجیر،دمنوش،اب فراوان 

مثلا در روز تا یک کیلو خرما هم مجاز هستی بخوری  یا کشمش هرکدوم که نوشتم مجاز هستی هر چقدر خواستی بخوری

عزیزم لاغری رو واسه سلامتی و ارامشت شروع کن عیدو بی خیال هیچ وقت دیر نیست...اگه بتونی صبحانتو مفصل ب ...

چشم عزیزم❤. تو وعده صبحانه همه چی میشه خورد؟ 

2706