2737
2739
عنوان

لعنت به هرکی که دهن لقه لعنت به هرکی که راز اینو اون و به همه میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 30 پست
خیلی زشته این حرفت من بهش اعتماد کرده بودم

از الان یاد بگیر به کسی اعتماد نکنی و حرف دلتو نزنی

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

عشقی که بخواد ولت کنه همون بهتر نباشه   

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۹۰ درصد شکست هایی که تو زندگی میخوریم به خاطر همینه که نمیتونیم رازمونو نگه داریم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2728

گردن نگیر بگو الکی می‌توان منو خراب کنن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738

هر وقت خواسی با کسی درد و دل کنی ی مشت فلفل قرمز بریز تو حلقت  میسوزی اما اینجوری کاسه چ کنم چ کنم نمیگیری دستت

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

چندسالته؟ عشقت چی؟

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

ای وااای. به هیچکی اعتماد نکن. حالا که فهمیدن. رابطت اگه رابطه سالم و عاشقانس خراب نکن. خواستگاری نمیاد؟

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
الان بهش گفتم سین کرد جواب نداد اون میزاره میره نمی مونه😭

وقتی نمیمونه این گریه زاریت چیه برا کی داری خودتو میکشی😐

برا سلامتی امام زمان یه صلوات میفرستی؟جان عمت لایک نکن😐اسم کاربریم ربطی به فامیلیم نداره واقعا نمیدونم هدفم از انتخاب این اسم چی بود
واقعا لعنت  ابجی جون چرا گفتی  این روزا آدم حرف و ب دیوار هم نمیتونع بزنه

تو نی نی سایت ادم جرعت نداره حرررف بزنه بعد دیگه ب فامیل بگه؟!!!

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706