2737
2739
عنوان

بچه ها ی عنوان بگید غیر مستقیمم بزنم استوریم ک بدونن حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 67 پست
انشاالله. من هم اقدامم 4 ماه ولی خدا فعلا نخواسته. برای دومی اقدامم. ولی😭

ب امید خدا بیا این تاپیک راهنماییت میکنن https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5467640&slug=همه-چیز-راجع-به-بارداری-کیت-تخمک-گذاری-دختر-دار-شدن-و-پسر-دار-شدن&postId=178957801

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
بنویس منتظرم و چه انتظار شیرینی 😁

بچهها ی چیز دیگه میشه من تا سه ماه بهداری نرم. ؟ اخه دختر دایی مادرم بهداریه فضوله بفهمه کله فامیل فهمیدن

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کلی دوا درمون کردم ۶سال از عروسیم گذشت ولی دوسال اقدامو دکتر وعمل شوهرمو عکس رنگیو ..... ن خداروش ...

بچهها ی چیز دیگه میشه من تا سه ماه بهداری نرم. ؟ اخه دختر دایی مادرم بهداریه فضوله بفهمه کله فامیل فهمیدن

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
بچهها ی چیز دیگه میشه من تا سه ماه بهداری نرم. ؟ اخه دختر دایی مادرم بهداریه فضوله بفهمه کله فامیل ف ...

نمیدونم عزیدلم من بعد سونو قلب رفتم بهداری باید ببینی دکترت چی میگه؟سونو قلب ک تقریبا میشه دوماهگیت

2731

من تازه ۳ماه بود ازدواج کرده بودم مادرشوهرم میبرد پیش ماما میگفت تا تنور داغه باید چسوبد همشون میگفتن خانوم این سالم سالمه هنوزم زوده براش 😔

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤
نمیدونم عزیدلم من بعد سونو قلب رفتم بهداری باید ببینی دکترت چی میگه؟سونو قلب ک تقریبا میشه دوماهگیت

سنو قلب دو هفته دیگه میرم 

تقریبا میشه هشت هفت سنو ان تی بعد عید هست یک ماه بعد سنو قلبه خوب من توی این مدت نمیخام برم بهداری تشکیل پرونده بدم ؟ معمولا بعد سنو قلب میفرستن بری

سنو قلب دو هفته دیگه میرم  تقریبا میشه هشت هفت سنو ان تی بعد عید هست یک ماه بعد سنو قلبه خوب م ...

اره دکتر منو فرستاد ولی خودت ب دکتر بگو میشه فعلا نرم ببین چی میگه

بچهها ی چیز دیگه میشه من تا سه ماه بهداری نرم. ؟ اخه دختر دایی مادرم بهداریه فضوله بفهمه کله فامیل ف ...

سعی کن بری دکتر نری بهداری من مجردم اطلاع درستی ندارم ک چجوریه روندش ولی سعی کن نری اگرم رفتی بگو هیشکی نمیفهمه ب هیچکش نگفتم چون میترسم جز شوهرم کسی نمیدونه اونم ب کسی نمیگه و فقط تویی ک اطلاع داری یجوری بگو ک بفهمه اگه کسی بشنوه تو میندازی گردن اون و بترسه بگه 

♥️
2738