2737
2734
عنوان

بچه ها ی عنوان بگید غیر مستقیمم بزنم استوریم ک بدونن حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه خیلی اذیتت کردن

خیلیییییییــــــــــــــــــــــی

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2731

میدونم خییییلی ذوق داری ولی ی ضرب المثل هست ک میگه تو سکوت کن موفقیت خودش سر و صدا ب پا میکنه

تو این موردم میشه ب کار برد الان بزاری بدترین کاره بزار ماه ه های اخر بگو حتی زنایی که با کسی مشکلی ندارن تا جندین ماه نمیگن ب کسی نگو تو هم خودتو کنترل کن

♥️

https://uupload.ir/files/lx3_kylie_jenner_stormi_amp_kylie_jenner.jpeg.jpg

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

نزار.اصلا تزار کسی بفهمه..خیلی زوده.بزار چن ماه بگذره...تا خدای نکردهچشم نخوری

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738

نکن بابا زوده خیلی. برو ان تی بعد. باور کن کسی خوشحال نمیشه فقط ادای خوشحالا رو درمیارن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
تا سه ماه 😑😑😑باشه اگه شوهرم بزاره

اگر میخواید بگید، فقط ب مادر همسر . اونم با شرط رازداری. نهایتا خواهرها. بالاخره سه ماه اول ریسکه. دست نگه دارید. 

ولی طعنه نزن کلا. افرین ذوقت نشون بده. دیگران در خوشحالیت سهیم کن. طعنه چیه دختر خوب

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

🤦‍♀️🤦‍♀️نکن اینکارو با ی چشم یا حسودی مخای زندگبتو زهرمار کنی ب خودت

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
میدونم خییییلی ذوق داری ولی ی ضرب المثل هست ک میگه تو سکوت کن موفقیت خودش سر و صدا ب پا میکنه تو ای ...

چشم مرسی از راهنماییت

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
بعد از چند وقت؟ با دارو حامله شدی؟ 

نه کلی دوا درمون کردم ۶سال از عروسیم گذشت ولی دوسال اقدامو دکتر وعمل شوهرمو عکس رنگیو ..... ن خداروشکر طبیعی

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
2706