2737
2734

شستن پرده ها من پرده هارو تو شال یا رو سریی بزرگ میبندم میندازم ماشین لباس شویی نیم ساعت ک شست پر از کف بود خاموش میکنم ی ساعت میمونه بعد روشنش میکنم بشوره همین ک شست پهن میکنم بدون چروک و خیلییی تمیز برای پرده های سفیدم یکم واکتس هم میریژم داخل خود پرده ها 

خود ماشین لباس شویی رو هر دوماه خالی میزارم میشوره داخل جایگاع لباسش یک قرص ماشین ظرفشویی میزارم و بعد ک شست قسمت جایگاه تاید رو قسمت ابی رنگشو ی کوچلو فشار میدم در میارم کامل میشورمش لای لاستیک هاشم با دسمال اغشته ب سرکه تمیژ میکنم 

هنوزم براتون میگم شمام ب اشتراک بزارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه تاپیک مفیدی 🤩🤩🤩

من برای تمیز کاری کابینت از ترکیب سرکه سفید واب استفاده میکنم

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
2728

برای سرویس بهداشتی محلول حذف بو فاضلاب میریزم بعد با اسید من و تاید لباسشویی قاطی میکنم میریزم میمونه میشورم بعد اسپریی یاموشی میزنم ک بوی خوب بده 

برای شستشو روزانه ام صابون لوکس تو قابلمه رنده میکنم با اب میجوشه باز میشه بعد میریزم تو شیشه پاک کن میشورم بو خوب میده

من اگه نکته گو بودم دوساعته ظرفام تو ظرفشویی خدا رو صدا نمی دن 

البته دور از شوخی من خیلی منظمم ولی امروز خیلی کار کردم از صبح تمیز کاری کردم جارو زدم گردگیری کردم واسه ناهار مرغ بریون پختم دیگه ولی خستم

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2738

یه رد آب زرد رنگ داخل wcچجوری پاک میشه؟ با جوهرنمک و وایتکس نشد.جنس خودش مرغوب نیست وگرنه من زود به زود تمیز میکنم

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.
وایتکس نریز قرص ماشین ظرفشویی بنداز واسه پرده 

سلام عزیزم.

قرصو تو ماشین لباسشویی بندازیم؟؟؟

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉

هرچیز اضافه ای رو میریزم دور

لباسهایی که قابل پوشیدن هستن رو میبخشم

به مرتب بودن کمد و کشو ها و کابینت ها خیلی اهمیت میدم

تمیز کردن زیر یخچال و لباسشویی و ظرفشویی و مبل ها و ..... خیلی مهمه

شستن پتو ها و ملحفه ها

افتاب دادن بالش ها و پتو ها

کلا شستن همه چیزهای قابل شستشو 😁

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

رو شیشه های یخچالمو سلفون میکشم هفته ایی عوض میکنم اینطوری نیاز نیس هرهفته بشورم با یک دستمال حله تو جا یخی از ظرف هایی یکبار مصرف استفاده میکنم با زیب کیف و سبد هایی جدا کننده 

تو جامیوه ایی هم سبد گذاشتم و هرچیزی تو یخچال جای خودشو داره بهم نمیریزع

2706