2737
2739
عنوان

چیکار کنم کمک میخام

79 بازدید | 10 پست

۶ساله ازدواج کردم باشوهرم دوسش دارم اونم دوستمداره میدونم ولی نمیدونم چرا کنارش خوشحال نیستم انگار رفتاراش ثبات نداره الان خوبه دو دقیقه بعدش بده دوستندارم باهاش زندگی کنم‌از طرفیم وقتی یک شب پیشش نیستم دلم براش تنگ میشه چراایجوری شدم خیلی حالت بدی دارم

تاریخ شروع13.11.1400 وزن شروع96,400 تاریخ وزن کشی بعدی 20 همین برج وزن جدیدمو یاداشت میکنم دعا کنید بتونم خوب کم کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تونستی با مشاور حرف بزن . نذار زندگیت خراب بشه خدای نکرده . حتما با یه روانشناس حرف بزن 

اصلا نمیتونم برم مشاوره

تاریخ شروع13.11.1400 وزن شروع96,400 تاریخ وزن کشی بعدی 20 همین برج وزن جدیدمو یاداشت میکنم دعا کنید بتونم خوب کم کنم 
2728

شما احتمالا چون دوسش داری بدی هاشو نمیبینی ،اگرم میبینی برای اینکه حالت خوب باشه برای خودت دلیل میاری،بشین ببین خودت از طرف مقابلت چ خواسته ای داری،بعد با شوهرت مقایسه کن،اگر باهاش بهت خوش نمیگذره بهش بفهمون،با حرف زدن نه با عمل 

شما احتمالا چون دوسش داری بدی هاشو نمیبینی ،اگرم میبینی برای اینکه حالت خوب باشه برای خودت دلیل میار ...

اتفاقا فقط بدی هاش تو ذهنم میبینم ۲۱سالمه همش خودمو بابقیه مقایسع میکنم که اگرالان ازدولج میکردم شوهر بهتری میتونستم انتخاب کنم

2740
تلفنی نمیشه . حتما با یه روانشناس حرف بزن . اینترنتی کمک بخواه

روانشناس تلفنی سراغداری؟