2733
2739
خوب فکرهاتو بکن خیلی ها تاتو کردن و پشیمون هستن یکیشون من تازه نصف ابروم تاتو هست تهش ولی مدلش الان بعد 4 سال از مد رفته پاکش بکنم جاش میمونه فکر نمیکردم یک روز پشیمون بشم من عاشق تاتو بودم الان اگه تاتو نبود صد مدل واسه خودم میکشیدم کوتاه بلند باریک شیطونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی من بعد از 5 سال راضیم چون تاتوم نصفه هست و اصلاً تو چشم نمی آد تقریباً نازک هم هست که تو ذوق نزنه. اگه خودت مدل ابروهات خوبه و توی خودش می خوای تاتو کنی حتماً هاشوری بزن اونجوری دیگه اصلاً تو چشم نمی آد.
سلام عزیزم .من یه نفر رو میشناسم که توی خونه شون انجام میده و خیلی خیلی کارش خوب و تمیزه . و قیمتش هم نسبت به ارایشگاهها خیلی مناسبتره .. خود خانمه هنر خونده واسه همین همون شکلی که دوست داری واست در میاره . کسی هم که بخواد پاک کنه وسه انجام میده خیلی تمیز و بهداشتی ...

آدرسش هم خیابون جمهوری. اگر نظرت مثبته بگو تا شمارشو واست بگذارم . من شب دوباره میام سر میزنم .
2740
خواهر های من هر دو تاتو کردن چون مدل ابروهاشون رو به پایین بود و خیلی پرپشت نبود برعکس من که پهن و مدل رو به بالا هست...خیلی عوض شد چهرشون و خیلی راضی هستن
البته خیلی نازک یا خیلی پهن نباشه بهتره مدل معمولی باشه از مد نمی افته و اصولا مد نباشه که بخواد از مد بیفته...
بهتره تاج ابروت باشه و دنباله ی ابرو رو تاتو کنی
دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست...
نیروانا جان من هم دقیقا همین مدلی که میگی رو تتو کردم و خیلی راضیم و بهم میاد و خیلی طبیعی به نظر میرسه و کمتر کسی متوجه میشه .فکر نکنم کسی تا به حال متوجه شده باشه چون کسی چیزی بهم نگفته
من هم یه قسمتی از ابروم رو تتو کردم قهوه ای . خیلی راضیم. شماره اون خانمی که رفتم پیشش این بود: 09127287282 شبنم - توی 10 تا آرایشگاه فقط کار تتو انجام می ده می تونی بری از نزدیک ببینی . خونتون هر منطقه ای باشه آرایشگاهی که نزدیکه بهتون رو معرفی می کنه که بری پیشش. قیمتش هم خیلی خوبه البته به نظر من: 35 معمولی و 80 به صورت هاشور

2706