2733
2734
عنوان

خاهش میکنم تجربه دارها کمک کنن

133 بازدید | 18 پست

من یه پسر 23 ماهه دارم که دو روزه وارد 24 ماهگی شده 

1- اوایل تو بغل میخابید بعد شد رو پا بعد شد با قصه بعد .....خلاصه خیلی اذیت نمیکرد الان یک هفتس برا خاب شبش دیوانه میکنه خابش که میگیره شروع میکنه بهانه گرفتن به هیچ صراطی هم مستقیم نیست فقط جیغ میزنه دیشب دیگه از بس بهانه گرفت و جیغ زد پتو پیچیدیم بردیمش بیرون تو ماشین خابید 

2- پسر من خیلی میچسبه بمن . کلا از من جدا نمیشه . خونه مادر شوهرم بودیم از من یک ثانیه هم جدا نشد یا میگفت بریم خونمون یا میگفت اینا برن هر کس باهاش حرف میزد پشتش رو میکرد و منو محکم بغل میکرد در حالی که بچه همسن پسرم تو فامیل زیاد هست اونا اصلا اینطور نیستن قصدم مقایسه نیست فقط میخام بدونم همه بچه ها اینطوری ان یا فقط پسر منه!!!!!!!!!!!!!!

طبیعیه صبوری کن

وقتی اذیته و یقیه میخون به زور باهاش ارتباط بگیرن نبرش جایی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد قلقی شب بچه خودش کم کم درست میشه کلا پسر بچه ها گاهی بد قلقی میشن باهاش مدارا کن کم کم آروم میشه

این چسبیدن بچه به شما هم کم کم با بزرگ شدنش کمرنگ میشه پسر من مثل کنه به من می چسبید پیش هیچ کس نمی موند الان که بزرگ شده کلا نمیشینه  تو خونه همه اش می خواد بده توی کوچه بازی کنه دعا کن همه ی مشکلات بچه داری این باشه اینا که مشکل نیست لحظات بچه داری و مادریه  

2731

عزیزم یکم تحمل کن.. بچه در هر ماهی از عمرش رو ی کار جدید میکنه ‌‌‌ یکی دو ماه ک گذشت دیگه راحت میخوابه‌‌ مثل اول ک بغلی بود بعد رو پا ها و بعد با قصه.. تحمل کن اینم میگذره

2740
فقط شاید بابت بدقلقی کردنش جایزه گرفته یا شاید هم چیزی دیده ترسیده

نه 

میدونید کلا همه چیز رو با دعوا میخاد یا خودش رو میزنه زمین 

بخدا من اصلا باهاش دعوا نمیکنم خونه ارومی داریم کلا

من نمیدونم این رفتارها از کجا میاد!!!!!!!!!!!!!!

دیروز بخاطر اینکه ظرف تخمه رو برداشتیم وسط مهمونی خودش رو زد زمین سرش رو کوبید اینطرف اونطرف 

اصلا یه کارایی هاااااااااااا

از خجالت آب شدم بخدا

بعد وقتی این کارا رو می‌کنه ظرف رو اووردی دادید بهش؟

عزیزم من در درجه ی اول خودم مادرم و در درجه ی دوم مشاوره خوندم

اما اگه میدونید بچه تون به شما میگه مامان شکلات بده و شما ندادید اگه گریه هم کرد بهش شکلات ندید اگه میدونید که وقتی بچه سر و صدا یا خودزنی راه بندازه شما شکلات رو بهش میدید از همون اول بهش بدید بهتره.وقتی اون سر و صدا کرد بعد شکلات رو بهش بدید در حقیقت داد و یادش رو تقویت کردید