2737
2739
عنوان

کسی هست که تا حالا بچه از پرورشگاه آورده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر میخام چون پسر دارم و میخام عین بچه خودم بزرگش کنم، حالا پسرم بدن در نهایت اشکالی نداره

اگه بگی دختر میخای به انتخاب خودشون دختر بهتون میدن اعتیاد نباید داشته باشین باید برای بچه رفاه و آسایش فراهم کنین و یسری چیزای دیگه

خیلی قلب مهربونی دارین ❤️

2728
2738
بیماری نداریم  از همه لحاظ هم خوبیم، موقعیت اجتماعی و درآمد و حسن شهرت و... یعنی بهمون میدن؟

باید به نام بچه چیزی بکنی حالا هرچی که در نظر بگیرند خونه یا زمین.حساب آتیه براش باز کنین و...

بعدش که بعد چندین ماه رفتین مشاور این حرفا بچرو میدم به صورت موقت بهتون برای ۶ماه توی این مدت۳بار مشاور میاد سرکشی اگه حس کنه یا ببینه صلاحیت ندارید حکم رو فسخ می‌کنه و بچرو میگیرن😐😐😐

چرا آخه؟ میشه توضیح بدید؟ پوشش مالی که جای خانواده رو نمیگیره برا بچه

متقاضیان فرزند خواندگی باید تقاضای رسمی خود مبنی برفرزند پذیری را به سازمان بهزیستی اعلام نمایند. این تقاضا حتما باید به امضای متقاضیان رسیده و شامل نشانی و شماره تلفن متقاضیان باشد. گاهی متقاضیان شروع کار را از دادگاه آغاز می‌کنند و سپس به بهزیستی معرفی می‌شوند.

تصویر شناسنامه زوجین (صفحه اول و دوم)، تصویر سند ازدواج، گواهی عدم بچه‌دار شدن از پزشک متخصص زنان و زایمان در مورد زوجه، گواهی پزشکی قانونی مبنی بر عقیم بودن زوجین یا یکی از آنان، ارائه حکم سرپرستی آزمایشی از مراجع قضایی، گواهی برگ عدم سوء پیشینه کیفری زوجین، گواهی سلامت جسم و روان از پزشک قانونی برای زوجین، گواهی تمکن مالی (اعم از فیش حقوقی، فتوکپی سند منزل مسکونی، ماشین، ...)، گواهی سلامت از پزشک مبنی بر عدم ابتلا به بیماری‌های صعب‌العلاج و واگیردار و گواهی عدم اعتیاد از جمله مدارک مورد نیاز برای فرزندپذیری است.

شما یه دختر هم دارین کلا بچه تو پرورشگاه باشه براش راحت تره تا بیاد خونه ای که یه بچه دیگه هم هست. ...

آخه بچه ما کوچیکه براش سخت نیست که قبول کنه یه بچه رو به اسم خواهر یا برادر، ضمن اینکه عاشق بچه هاست

یه زمین داریم اگه لازم باشه به اسمش میکنیم آخه اون بچه ی کوچولوی بی پناه کجا میخاد ببره زمین ما رو، ...

عزیزم بخاطر این میگن که بچه پشتوانه داشته باشه .نمیتونن بچه رو بدن همینجوری که شما میگی دوسش داری از کجا معلوم یکی بچرو بگیره دو روزه بعد پشیمون بشه بچرو ول کنه تو خیابون یا ببره کلیشو در بیاره🙄

2706