2737
2734
عنوان

ختم سوره حمد

375 بازدید | 27 پست

میشه برام سوره حمد بخونید که این ماه منم مادر بشم تورو خدا برام دعا کنید چشم انتظاری خیلی سخته منم برا شما میخونم فقط خوندید بگید چند تا میخونید

عزیزم ۵ مرتبه به نیت ۵تن ال عبا می خونم ان شالله به زودی مادر شید منم در انتظارم برام دعا کن عزیزم🌺

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
عزیزم ۵ مرتبه به نیت ۵تن ال عبا می خونم ان شالله به زودی مادر شید منم در انتظارم برام دعا کن عزیزم🌺

ایشالا شما هم به زودی دامنت سبز بشه ۵بار برات حمد میخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ بار میخونم شماهم به من دعاکن واسه خوشبختیم حل مشکلاتم

سلامتی خانوادم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2731
ایشالا شما هم به زودی دامنت سبز بشه ۵بار برات حمد میخونم

مرسی مهربان ان شالله همه چشم انتظارها به زودی بچه دار بشن🙏🙏🙏😍

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
2738

۵ تا عزیزم میخونم حاجت روا باشی التماس دعا

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2706