2733
2739
عنوان

نی نی یار جان چطور دلت اومد؟

1608 بازدید | 203 پست

جناب محترم نی نی یار …

موضوع : درخواست بررسی علت تعلیق کاربری

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب (@amirali_r) از کاربران مجموعه نی نی سایت در خواست دارم تا علت تعلیق شدن کاربری وی را در تاریخ 8/12/1399 مورد بررسی قرار دهید و به بنده لطف بفرمایید که چرا کاربری بنده بدون اخطار و هشدار های اولیه مورد تعلیق توسط شما مدیران محترم قرار گرفت

و امید آن است که اینجانب مورد عفو قرار گیرم.

با تشکر

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نی نی یار دلت میاد انقدر مودب نوشته برنگردونیش 

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤

واو😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

نی نی یار های عزیز سرکارخانم هستن آقای محترم! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2740
2706