2737
2734
عنوان

نی نی یار جان چطور دلت اومد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1608 بازدید | 203 پست

@زندگی_به_شرط_سید2   🙄😁

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم دیگ اینجا بمونی اونا هم میریزن😂😂😂

دیگ منی نمیمونع 

انا لله میشم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
خوانده نی نی یار خواهان امیرعلی 

😂😂😂😂😂😂😂

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
لهنتی اصلا تحت تاثیر قرار گرفتم🤧🤧🤧

گیه نتون جیجلم😂😂😂😂😂

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2740
دیگ منی نمیمونع  انا لله میشم

نههه دوووم بیااار لنتییی😂

من فقط ب عجق خودت دارم زنِ داداشت میشم تو نباشی میخوامش چیکار🤧😂

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

لطفا در ساعت اداری مراجعه کنید 

برای اطلاعت بیشتر با یاکن را نصب کنید

باتشکر

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
2706