2733
2739
عنوان

بااین دخترخاله انترم چیکارکنم؟؟؟

1178 بازدید | 51 پست

منوعشقم کل امروزو دعوا کردیم تاکات کردنم رفتیم بازم اون گفت نرو بمون قول دادین درست شیم واینحرفاچندساعت قهربودیم بعداستوری گذاشت نوشت من میدونم تنهام فقط به روم نیارین واینحرفا دگ اشتی کردیم بعد دخترخالم استوریشومی بینه سریع اومد زیرپام نشست ک خریت میکنی باهاشی ینی چی تنهام بگواسمتوبزنه استوری اونم غرور داره گف نمیخام من مردم واسه خودم همکارام  رفیقام فامیل شمارمودارن بچه بازی نمیخام دربیارم من قلبن میخامت نه باپروفایل اینحرفا ازاونورم دخترخالم میره پیویش میگه رستاخیلی خره باهاته ینی چی اسمشونمیزنی پروفایل اونم میگ ابجی من غرور دارم ناسلامتی ۲۶سالمه بچه بازی نمیخام دربیارم باز کاری کرد ما دعوا کردیم ونوشت متاسفم واست حرف بقیع روت رابطمون تاثیرمیزاره شبخوش ورف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

کلا ی نصیحت ن 

ی حرف 

هسچوقت تو رابطع دو نفره 

هر یچزی ک پیش کیاد نزار اطرافت بفهمن

ن تنها کمک نمیکنن بدتر میکنن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

حق داشت 

چرا اجازه دخالت دادی 

رابطه شخصیه 

پروژه اجتماعی که نیست🤦🏻‍♀️

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2706