2737
2734
عنوان

روش های پیشگیری از بارداری...🤰🤰

869 بازدید | 60 پست

خب خانومای عزیز بیاین روش های پیشگیری از بارداری مثل قرص آمپول یا چیزای دیگه بگید که از چه روشی استفاده میکنید شاید نوعروسی مثل من👰به تجربیات شما احتیاج داشته باشه راستش من چون ۱۸ سالمه فعلا قصد بچه دار شدن ندارم تا چندسال از طرفی هم بعضی ها رو دیدم که اول زندگی پیشگیری کردن و بعدش دیگه بچه دار نشدن منم میترسم

تاپیک صرفا جنبه علمی و تجربی داره فکرکنم بهتر از غیب یا تاپیک های خیانت و مادرشوهر و خواهر شوهر و جاری باشه😉😂😂

عزیزای گلم ممنون میشم روش پیشگیری و فواید و مضراتشو بگید💋❤

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بع نام خدا ما4ساله طبیعی پیشگیری میکنیم

اینکه چند تا بچه دارین یا بچه ندارین یا اینکه اول زندگیتون تا چه مدت پیشگیری کردین هم بگین لطفا...

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
2738
یعنی پیشگیری بعدش نازایی میاره؟

بله چند نفر رو دیدم که همینطور شدن البته فقط برای بچه اول

10 سال جلوگیری داشتم  الانم بچم 3 سالشه  یعنی جمعا 13 سال

با چه روشی؟

2706