2737
2734
عنوان

شوهرم ۷۰۰ تومن داده میگه برو واسه خودت و بچه ها لباس عید بگیر😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 98762 بازدید | 1365 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چی بگم ک کسی بم پول نمیده

البته من تو این کروناخریدنمیکنم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

۷۰۰تومن😳😳😳😳😐😐😐😐 من کیفوکفشم ۷۰۰تومن شد فقط. ۱ونیم بردم با خودم ۳تیکه بیشتر نتونستم بخرم. بازم دست از پا درازتر برگشتم. شوهرت مثل اینکه از قیمتا خبرنداره

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘
2740

کمه تو این اوضاع گرونی من که فقط یه مانتو و روسری وسایل آرایش میخوام بگیرم نه موهامورنگ میکنم خودمم اصلاح میکنم 800 تومن بشه شاید اونم بیشتر بشه

تلخی رو تو خوب بلدی شیرین بودن کارتونیست💜
2706