2737
2734

سلام من دوبارتعلیق شدم😞یعنی نی نی یار نمیخواد حرفامو بزنم،بحق زینب کبری امشب قسمتون میدم بخونید و خواهرانه قضاوتم کنید مثل دوتا خواهر،،و توهین نکنید،کسی هم حرفامو گوش نکرد من اخرین باره میام ،من ۲۲سالمه خوزستانیم،دوبچه سه ساله سه ماهه دارم هردوپسرن شوهرم ازاولش کارگر بود و زندگی میگذروندیم الانم کارگره و چندوقتی کارگیرش نمیاد و اوضاع خیلی خراب شد، بعضیاقول کمک دادن امور خیریه رفتم گفتن خودمون پیگیر میشیم و دیگه هیچ خبری نشد،،خواستم بگم اگه کسی اینجا،بچه داره و بچش بزرگ شده باشه لباس داره یا اسباب بازی داره که واقعانیازش نباشه یاخودش لباسی داشته باشه بخوادبده نیازمندی یا کسی ،بده به من یابچهام،، دم عیدشاید بعضیا بخواین عوض کنین،، هم ثواب داره هم به من کمک میکنین،،،بخدا من گدانیستم و گدایی نمیکنم میدونم اینجاکسی نمیشناسم و مثل یه دوست حرف زدم،،  دلم گرفته توشرایط بدی قرارگرفتم که همچین چیزی مینویسم برای کمک،😞 امیدوارم شماهم بحق رل شکسته زینب ،شماهم درست بخونین ودرست قضاوتم کنین،، نی نی یارنمیذاره کسی کمکم کنه،ولی من چیزی به زور نخواستم گفتم هرکس نیازش نباشه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دعات می‌کنم گلم... 😔😔 چیزی ندارم...

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
2731
چجوری برسونیم دستت؟!

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤
2738