2752
2734
عنوان

پرستاری پردیس آوردم !!!!!!

2881 بازدید | 45 پست

من دانشجوی هوشبری ازدم که تو تکمیل ظرفیت پرستاری اوردم ولی خودگردان !!  

الان نمیدونم واقعا چی کار کنم پرستاری از لحاظ بازار کار خیلی عالیهه ولی هوشبری افتضاح از طرفی هم شهره خود گردان خیلی سنگینه   مامانم میگه برو پرستاری فکر شهریش نباش ارزششو داره ولی بابام مخالفه   نمیدونم چی کار کنممممممممممممممم  شما بودین چی کار میکردین ؟؟؟  هوشبری ترمی 5 و 600 پرستاری خوگردان میشه 9 و 800  

قطعا پرستاری بهتره

صدای خنده خدا را می شنوی؟!دعایت را شنیده.به آنچه محال میپنداری میخندد.باور داشتم و با لطف خدای مهربونم تونستم بدستت بیارم.مخاطبم کسی نیستا!اشتباه نکنید.رشته تحصیلیم رو میگم😍. وقتی زندگی کسی رو نجات میدی😷 و حس میکنی خدا خواسته که تو وسیلش برای نجات جان آدما باشی میشه بهترین اتفاق زندگیت❤🤩💐

برو پرستاری بعدا باحقوقت میتونی جبران کنی

دوستای گلم یه مشکلی برام‌ پیش اومده که همه زندگیم بهش وصله نه راه پیش دارم نه راه پس.ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنین که به حق دعای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پرستاری بالا ۱۰ تومن میشه هر ترم

طول هر ترم چقدره؟

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2706