2737
2734
عنوان

دانشجو پرستاری یا پرستارا بیان🙄

355 بازدید | 22 پست

من می‌خوام از الان شروع کنم واسه پرستاری بخونم!میشه آزاد یا دولتی آورد پرستاریو؟ دنبال کسی میگردم که بتونه بهم انگیزه بده و باهاش در ارتباط باشم.من ۱۴۰۰کنکور دارم و دوازدهم تجربیم⁦❤️⁩⁦☺️⁩

دارم سعی میکنم اروم باشم و به مسائل ساده بی تفاوت باشم و با خودم مهربون باشم،اگه راهکاری داری ممنون میشم کمکم کنی❣️

مطمئنی به پرستاری علاقه داری من 98 قبول شدم الان انصراف دادم فکرمیکردمم عاشقشم

عشقم را در سرم دفن کردم و مردم پرسیدند چرا سرم گل داده است چرا چشمانم مثل ستاره میدرخشند و چرا لب هایم از صبح روشن ترند کسی نمیتواند عشق را بکشد اگر در خاک دفنش کنی دوباره میروید....!!! ❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله چرا که نشه به حول قوه الهی میشه

نمونه داشتیم طرف دو ماه اخرو خونده پرستاری روزانه آورده

کاربر آقاا ❤بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ❤❤ جهان بدون حاج قاسم مثل جنگلی هست بدون سلطان اللهم احفظ لنا سیدنا و نور عیننا و قلبنا الذی بین جنبینا قائدنا امامنا الخامنه ای
2728
مطمئنی به پرستاری علاقه داری من 98 قبول شدم الان انصراف دادم فکرمیکردمم عاشقشم

چرا انصراف؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
چرا انصراف؟

گفتم فکرمیکردم دوسش دارم ولی الان دیدم اصلا به روحیاتم نمیخورد چه جفایی کردم ایکاش همون 98 یه رشته بهتر میزدم که الان عین .. تو گل مونده نباشم حوصله درسم نداشته باشم 

عشقم را در سرم دفن کردم و مردم پرسیدند چرا سرم گل داده است چرا چشمانم مثل ستاره میدرخشند و چرا لب هایم از صبح روشن ترند کسی نمیتواند عشق را بکشد اگر در خاک دفنش کنی دوباره میروید....!!! ❤❤
گفتم فکرمیکردم دوسش دارم ولی الان دیدم اصلا به روحیاتم نمیخورد چه جفایی کردم ایکاش همون 98 یه رشته ب ...

چرا تغییر رشته ندادی؟ یکی که خودت دوست داری

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2740
گفتم فکرمیکردم دوسش دارم ولی الان دیدم اصلا به روحیاتم نمیخورد چه جفایی کردم ایکاش همون 98 یه رشته ب ...

چقدر میخوندی ؟چی میخوندی؟میشه راهنماییم کنی😥😥

دارم سعی میکنم اروم باشم و به مسائل ساده بی تفاوت باشم و با خودم مهربون باشم،اگه راهکاری داری ممنون میشم کمکم کنی❣️
چرا تغییر رشته ندادی؟ یکی که خودت دوست داری

نمیشه فقط یکی از سه رشته اصلی رو میشه تغییر داد به پیراپزشکی اونم تو علوم پایه

پرستاری کار سختیه

من الان سه روزه هرروز شش ساعت شوهرمو دیدم اونم خسته اومده خوابیده

این چند روز شیفتاش خیلی فشرده ست خیلی دلم براش میسوزه اگر فکر میکنی تواناییشو داری بخون ان شاالله قبول میشی

تیکر تولد گل دخترمه😍
چقدر میخوندی ؟چی میخوندی؟میشه راهنماییم کنی😥😥

سال اول کنکورم بود شاید روزی 6ساعت از بین عیدم جدی شروع کردم به خوندن اونم بیشتر تشریحی و در حد امتحان نهایی نگران نباش میرسی تموم کنی

سال اول کنکورم بود شاید روزی 6ساعت از بین عیدم جدی شروع کردم به خوندن اونم بیشتر تشریحی و در حد امتح ...

یعنی فقط کتابو بخونم؟

یعنی فقط کتابو بخونم؟

نه فقط کتاب ولی یه کتاب جامع مثل زرد عمومی و تخصصی قلمچی داشته باشی کافیه

پرستاری کار سختیه من الان سه روزه هرروز شش ساعت شوهرمو دیدم اونم خسته اومده خوابیده این چند روز شی ...

خدا قوت و تن سالم بهشون بده⁦،عاشق پرستاریم

2706