2737
2734
عنوان

تجربه عمل بيني

112 بازدید | 10 پست

سلام سه هفته هست كه بينيمو عمل كردم خيلي ورم داشت اما باز خيلي كم شده بود ديشب لواشك خوردم يه عالمه احساس ميكنم هم بينيم هم صورتم ورم كرده برا كاهش ورم چيكار كنم ديشب چسبو باز كردم مثل روز اولم بودم در حالي كه دو روز پيش بينيم قشنگتر بود

تا یک سال ورم طبیعیه

به هیچ وجه چیزای سفت تا یک ماه نخورین

چسبو چرا باز کردین دختر گل

چسبو بزنین

ورم طبیعیه و نباید انقد زود انتظار داشته باشین بینی فرم اصلی خودشو نشون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا یک سال ورم طبیعیه به هیچ وجه چیزای سفت تا یک ماه نخورین چسبو چرا باز کردین دختر گل چسبو بزنین ...

يك روز درميون دكتر گفته عوض منم پوستم نازكه جوشايه چرب ميزنه،ميدونم طبيعيه اما نسبت به دو روز پيشم ميگم ورم كرده صورتم خيلي كم شده بود ١٤ بهمن عمل كردم نميگم كه همين الان ورمش بخوابه سوالم اينه برا كاهش ورم چي خوبه

2731
يك روز درميون دكتر گفته عوض منم پوستم نازكه جوشايه چرب ميزنه،ميدونم طبيعيه اما نسبت به دو روز پيشم م ...

اونو اطلاعی ندارم چون من اصلا ورم نکردم

ولی خود چسب زدن خیلی کمک میکنه

هستن کسایی که سال هاست عمل میکنن و به هر دلیلی ورم میکنه بینیشون باز چسب میزنن تا ورم بخوابه

يك روز درميون دكتر گفته عوض منم پوستم نازكه جوشايه چرب ميزنه،ميدونم طبيعيه اما نسبت به دو روز پيشم م ...

عزیزم شما هم چهرت تغییر کرده یکم جوری که خودتو دوست نداشته باشی من ۱۰ روزه عمل کردم از خودم بدم میاد بنظرم خیلی زشت شدم😭😭😭😭

عزیزم شما هم چهرت تغییر کرده یکم جوری که خودتو دوست نداشته باشی من ۱۰ روزه عمل کردم از خودم بدم میاد ...

اره عزيزم من روز اول كه بخيه هامو كشيد انقد ورم داشتم كه بينيم اندازه كله ام بود اومدم خونه فقط گريه كردم طبيعيه اما الان كوچيك شده و ورمم خوابيده بود اما باز نميدونم شوري خوردم چي خوردم صورتمم ورم كرده بينيمم مثل روز اول شدم اما تا دو روز پيش بينيم خيلي خوب بود

2740