2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته به نظر من آدم هیچی نباید برای مادر شورش بخره.
لیقاتش رو ندارن هرچی براشون بخری بازم فکر میکنن وظیفته. فکر کنم با خودشون می گن با پول پسرم برام هدیه میخره فکر میکنه پول پسرش پول خودشه
خداجونم ازت خیلی ممنونم که منو مثل همیشه نا امید نکردی و دوستمن رو بعد از ۱۸ سال بهم برگردوندی
2731
سلام والا من که تا حالا هر چی برای مادر شوهرم کادو بردم راضی نبوده. هم ظرف بردم هم پارچه هم لباس. همه اش می گه چرا می گیرین من لازم ندارم اصلا نه تشکر خوبی می کنه نه خوشحالیش رو نشون می ده. من که دیگه کم آوردم براش چیزی ببرم.
آخ
حتی با ساعت اسپریت و ادکلن دیور و موبایل سامسونگم راضی نمیشه.
اما برای من گلدون و ماهیتابه و قوری میاره(اونم همشون با هم).میگه وسایل شخصی سلیقه ایه.اما خودشون سفارش میدن غیر مستقیم که مثلا مامان فلان خواسته.بابا اینو خواسته.آخرشم نه انگار کادو که انگار وظیفه بوده.
2738
بابا بچه ها بیخیال هرکی میتونه راهنمایی کنه خانومی رو راهنمایی کنه بهتره توی پست های دیگه ای که

ضدمادرشوهره حرفاتون رو بنویسید بنده خدا دنباله اینه که چی بخره برای مادرشوهرش

-------------------

مهتاب جون بستگی به سنشون هم داره بستگی به سلایقشون هم داره بستگی به خیلی چیزها

راستی خواهرشوهر هم خوب راهیه واسه رسیدن به جواب سوالت

من که باخواهرشوهرم عین خواهرمه باهاش مشورت کردم

امسال واسه روزه مادر،من وشوهرم وخواهرشوهرم رفتیم هدیه خریدیم

چون تازه عروسم خیلی سخت بود اولین سال چی خریدن...!!!!!

مادرشوهرمن از گل وگیاه(منظورم هم گل هم گلدون) واز ساعت بامارک خاصی وسرویس های نقره خوشش میاد

من شاید امسال واسش سرخ کن گرفتم آخه اینو فقط توی وسائلش کم داره!!!!

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا من یه بار براش پارچه خریدم به ارزون هم نبودها اما بهم گفت از کجا خریدی متری 1000 تومان خریدی؟
داشتن آتیش می گرفتم
خداجونم ازت خیلی ممنونم که منو مثل همیشه نا امید نکردی و دوستمن رو بعد از ۱۸ سال بهم برگردوندی
به باز هم براش هم زن خریدم خون نداشت. وقتی بهش دادم داشت دنبال مارکش و این که محصول کجاست می گشت
مادر شوهر من دل منو خون کرده اعصابم از دستش خورده دلم میخواد خفه اش کنم
اصلا دلم نمی خواد ریختش رو ببینم
2706