2737
2739
عنوان

فرق گذاشتن شوهرم بین پدرمن و پدرخودش....واسه هدیه روز پدر...+ماجرا

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 49 پست

کارش زشت بود ۲۰۰ میداد میگفت بابا دستم خالیه یه چیزی بزار روش برو کفش بگیر 

یا اینکه به پدر شمام همون ۳۵۰ باید کادو بده 

انقدرم ساده نباش خواهر ، چرا اجازه دادی بابای بیچارت ۳۰ ملیون پول سیسمونی بده برای داماد نمک نشناس 

۵ تومن چیزای خیلیی ضروری میگرفتی ۲۵ تومنشو طلا میگرفتی برای خودت 

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من از خودم۳۰۰ پول دادم...چون بچه کوچیک دارم وقت نشد برم چیزی بگیرم. بنظر من از خودت بده...ب شوهرتم ...

اصلا بحث این چیزا نیست بخدا بیشترازاین زورم میاد ک برا خانوادش بخواد خرج کنه عیییین خیالش نیست نمیگه ندارم

بعد واسه بابای من ک میرسه قشنگ مشخصه زورب همه جاش میاد میخواد  بترکه

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین
شوهر من واس باباش گوشی خرید ۷تومن بعد ب بابای من ۱۰۰تومن پول داد🥴 بیخیال بابا

اونوقت شما ناراحت نشدی؟؟؟؟اصلا؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین
اونوقت شما ناراحت نشدی؟؟؟؟اصلا؟

ببین ناراحت شدما نه واسه این ک چرا واس بابای من چیز گرونتری نخریده واس اینک منم گوشی میخاااام

حسودیم شد یکم😑

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
2738
اصلا بحث این چیزا نیست بخدا بیشترازاین زورم میاد ک برا خانوادش بخواد خرج کنه عیییین خیالش نیست نمیگه ...

بیشتریا همینن.....میدونی خواهر منم از شما بدترهههههههههههه.ولی من میگم عیب نداره باباشه....تو هم واس بابای خودت خرج کن....

پدر مادر فرق میکنن....

چه صبری داری عزیزم

🤣🤣🤣🤣

خب پدرشه حق داره واسش ی چیز خوب بخره

بعدشم اخه ما عقدیم هنوز بعد عروسی شاید ی چیز بهتر خریدیم واس بابام🥴🤪

اصلا بحث این چیزا نیست بخدا بیشترازاین زورم میاد ک برا خانوادش بخواد خرج کنه عیییین خیالش نیست نمیگه ...

قشنگ میفهمم چی میگی...ولی چاره چیه...

حداقل میتونی با شوهرت همکاری کنی که بعدا قایمکی اینکارو نکنه....

باور کن ارزش نداره بخاطر این چیزا ناراحت باشی و با شوهرت دعوا کنی اخرم اعصاب خودت خورد شه اونم کار خودشو کنه.....

🤣🤣🤣🤣 خب پدرشه حق داره واسش ی چیز خوب بخره بعدشم اخه ما عقدیم هنوز بعد عروسی شاید ی چیز بهتر خر ...

عزیزم چه مهربونی..

مراقب باش مهربونی زیادی کار دستت نده🌹🌹🌹

دلخوشی ها کم نیست ، دیده ها نابیناست..
عزیزم چه مهربونی.. مراقب باش مهربونی زیادی کار دستت نده🌹🌹🌹

مهربون نیستم بخدا😐🤣🤣🤣🤣

خیلی حسودی کردم چون من عاشق گوشی هستم بهشم گفتم من گوشی میخام فک کنم ناراحتم شد🤣🤣

مهربون نیستم بخدا😐🤣🤣🤣🤣 خیلی حسودی کردم چون من عاشق گوشی هستم بهشم گفتم من گوشی میخام فک کنم نا ...

آخه ۷ تومن؟ هدیه؟

جسارتا روز مادر چی داد به مادرش؟

دلخوشی ها کم نیست ، دیده ها نابیناست..
2706