2733
2739
عنوان

شوهرم از صبح یه بند یه گریه میکنه

711 بازدید | 53 پست

ما خیلی وقت نیست عروسی کردیم بعد کنار خونه مامانش بودیم ولی دیروز از اونجا رفتیم یه جا دیگه 

و جشن نگرفتع بودیم به خاطر کرونا الان اوضاع شهرمون بهتر بود یه جشن ۲۰ نفره گرفتیم 

از صبح تا ظهر که پیشم بود گریه میکرد😑میگفت هم به خاطر مامان و بابای تو و هم خودم 

چون به خونه ی بابام‌هم نزدیک میدونم 

الانم خیلی دور نیستیم 

سر ناهار گریه کرد منم نتونسم غذا بخورم

از یه طرف خنده ام میگیره 

بهمم گفته شب بیا بریم خونه بابام😂😂😂

الهی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هن!   

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2738
مو دراورد زبونم😡

😂🙊🥺خو دست خودم نیس

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اصلا متوجه نشدم که علت گریش چیه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706