2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر انگار اینجا همه همون بار اول جواب مثبت گرفتن و دغدغه هیشکی نیست ، کاش منم جواب مثبت می‌گرفت ...

شما هم بار اول آزمایشت منفی شد؟ آزمایش دومو دادی؟

2728

من روز 12انتقال منفی شده الان روز 16که فردا میشه می‌خوام مجدد تست بدم ولی دیگه امیدی ندارم میگم اگه چیزی بود روز دوازدهم حداقل باید مشکوک میشد 

عزیزم دو تا عکس برات فرستادم حتما باز کن و ببین تجربه دو تا از مامانای همین نی نی سایت هستش ، من امشب برات دعا میکنم که برای شما هم دومیش مثل همین کاربران مثبت بشه حتی اگه مثبتی کم باشه یا مشکوک 

2738
عزیزم دو تا عکس برات فرستادم حتما باز کن و ببین تجربه دو تا از مامانای همین نی نی سایت هستش ، من امش ...

خدا الهی خیریت زندگیتو بر خواسته ی دلت قرار بده و به مرادت هرچه زودتر برسی الهی .ممنونم باز این اشخاص رو میبینم یکم نور امید تو دلم روشن میشه از نتیجه ی آزمایشت بی خبرم نژار منم فردا میرم 

عزیزم دو تا عکس برات فرستادم حتما باز کن و ببین تجربه دو تا از مامانای همین نی نی سایت هستش ، من امش ...

یعنی امکذنش هست مال من ۱ بود......من داروهامم قطع کردم و گفتم دیگه ازمایش هم نمیدم 

.... سلامتی آقا امام زمان..... اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم....