2733
2739
عنوان

زود افتادن دندان شیری در ۵سالگی

6077 بازدید | 10 پست

دخترم ۵سالشه ،الان یکی دو دندون ش لق شده؟ کسی بوده بچه ش زیر ۶سال دندون ش بیفته؟ 

لازمه ببرمش دندون پزشکی؟ راستش تو این اوضاع کرونا میترسم ببرمش

خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی

نه لازم نیست خیلی هارو دندوناشون میوفته مشکلی نداره ..من خودم دندونپزشکی بودم یه خانمی اومد پسرش زود دندونش افتاده بود بهش گفت مشکلی نداره

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه لازم نیست خیلی هارو دندوناشون میوفته مشکلی نداره ..من خودم دندونپزشکی بودم یه خانمی اومد پسرش زود ...

آها ممنون ،نگران بودم شاید زود بیوفته بد باشه 

تو پیشدبستانی فک کنم بچه ها بعضی دندوناش افتاده دیگه،،احتمالا از همون حدود پنج سالگی میافته دیگه

ممنون 😊

سلام عزیزم تو یکی از تایپیکای چندین سال پیش دیدم که راجب کم تحرکی اسپرم هسرتون گفتید... گفتید که تحرکAوB ۲۳درصده که همسر منم دقیقااا همین مشکلو داره و الان یکساله که تو اقدامیم اما بی نتیجه...

میخواستم بپرسم که شما چکار کردید که نتیجه گرفتید و ماشاءالله صاحب دو فرزند شدید ان‌شاءالله که خدا براتون حفظشون کنه

اقداماتی که در مورد بهبود اسپرم همسرتون انجام دادید اگه لطف کنید بهم بگید یک دنیا ممنون میشم ازتون❤️🙏

کاش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد... 🙏❤️
2740