2737
2734

🌟بسم الله الرحمن الرحیم🌟

به نیت👈سلامتی همه اعضای گروه و خانوادهاتون. رفع غم و گرفتاری..گره گشایی از مشکلات همه عزیزان گروه..رزق و روزی حلال نصیب همه بشه.بچه دار شدن همه خانم های که آرزوی بچه دارن ان شالله..

🌟بسم الله الرحمن الرحیم🌟

لطفا بعد از انتخاب سوره منتظر تایید من بمونید تا انشالله سوره تکراری خونده نشه

سوره های باقیمانده از ختم

سوره الاعراف

سوره الانفال

سوره التوبه

سوره هود

سوره الرعد

سوره الحجر

سوره النحل

سوره الاسراء

سوره الکهف

سوره الحج

سوره الفرقان

سوره الشعراء

سوره العنکبوت

سوره الروم

سوره السجده سجده واجب دارد

سوره ص

سوره الزمر

سوره غافر

سوره الجاثیه

سوره ق

سوره الطور

💫مهلت قــرائت یـڪ هفتـــه💫

امضامو ملاحظه بفرمایید که ختم ها اول وقت برسین

خوشحال میشیم به جمع ما ۶۵ خانم نینی سایتی بپیوندید❤

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم 5سوره آخرو میخونم ان شاء الله همه حاجت روا بشن 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2728
یه سوره رو انتخاب کنیم بین اونا ک گفتین ۷روز،روزی یکی بخونیم؟؟؟ یااچتبا فهمیدم؟

نه جون دلم

یه سوره انتخاب کنید.هفت روز مهلت دارید اون سوره رو بخونید.فقط یکبار بخونید.چون بعضی سوره ها طولانی هستند مهلت گذاشتیم  اونا که مایل هستن و سختشونه ذره ذره بخونن

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
عزیزم 5سوره آخرو میخونم ان شاء الله همه حاجت روا بشن 

سوره الزمر

سوره غافر

سوره الجاثیه

سوره ق

سوره الطور

تقدیم شما.قبول باشه.التماس دعا

سوره الزمر سوره غافر سوره الجاثیه سوره ق سوره الطور تقدیم شما.قبول باشه.التماس دعا

قبول حق باشه وماهم محتاجیم به دعای خیر دوستان 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2740

سوره اعراف

برای شفای دختر یکساله ام ک سرطان داره دعا کنید

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
سوره اعراف برای شفای دختر یکساله ام ک سرطان داره دعا کنید

قبول باشه عزیزم

التماس دعا

به روی چشم.هم گروه اعلام کردم هم خودم ۴۰ حمد برای سلامتیش میخونم.انشالله زودتر شفا پیدا کنه

سوره اعراف برای شفای دختر یکساله ام ک سرطان داره دعا کنید

توی گروه به نیت شفای دختر گلتون ختم گذاشته میشه.

انشالله شفای عاجل💚

2706