2737
2734
عنوان

خدایی چتونه؟؟؟

276 بازدید | 36 پست

چرا اینقدر زود باوریم؟ 

یکی تاپیک میزنه حاملم شوهرم خیانت کرده لیوان لیوان زعفران خوردم و خودم را زدم

کلی کاربر براش غصه میخورن

چار روز بعد میاد میگه بخشیدمش و میخوایم بریم سیسمونی بخریم، واسه بچه 5 هفته ای

یکی تاپیک میزنه حاملها، شوهرم نشسته روم، دستو پامو گرفته داره رعفران میریزه توی حلقم

صدتا کاربر براش دل میسوزونن

استارتر یهو گم  و گور میشه چند روز بعد میاد با یه تاپیک بی رابط

یکی بچه همایش گم میشه، پلیس جوای تلفن نمیده و خیلی از کاربرا را میندازه توی فکر و خیال و غصه و بعد آف میشه و هیچ جوابی نمیده

و هزارتا از این تاپیکا که از قضا تماما توی هفته اول عضویت اینجور تاپیکا را میزنن

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

من از وقتی ک اون کاربره اومد تاپیک های دروغیشو اعتراف کرد دیگ اینجا خیلییی کم پیش میاد چیزی رو باور کنم 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
من از وقتی ک اون کاربره اومد تاپیک های دروغیشو اعتراف کرد دیگ اینجا خیلییی کم پیش میاد چیزی رو باور ...

کدوم کاربر؟

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از وقتی ک اون کاربره اومد تاپیک های دروغیشو اعتراف کرد دیگ اینجا خیلییی کم پیش میاد چیزی رو باور ...

درستش هم همینه

خیلیا واسه عقده گشایی عضو میشن

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2728

خب الان چ کنیم؟بیا بریم بزینمشون😂

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

کدوم کاربر بگید تامن تاپیکاشو باورنکنم😂

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀

😢

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2738
کدوم کاربر؟

گردن کلفت

چند روز بعد هم اون پاستیل خوره

من ک همع رو ب چشم رمان میخونم

ن واسش غصه میخورم

ن واسم مهمع

بنظرم شمام همینکارو کنین

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

👍🏿👍🏿بعضی تاپیک ها واقعا ساخته یه ذهن رویا پرداز و مغشوشه

فقط اونحا که گفتی شوهرش نسشته روش یهو خندم گرفت😂😂😂

گل عمر من و شما..دو سه روزی میکنه بقا ...چرا میخوری غم چرا؟غمو رهااا کن😊
درستش هم همینه خیلیا واسه عقده گشایی عضو میشن

خیلی ها سادیسم دارن از خدا می خوام شفاشون بده

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
خب الان چ کنیم؟بیا بریم بزینمشون😂

نه

نزن

منظورم اونایی بود که گریه میکنن و غصه میخورن و قلب درد میگیرن سر دروغ بقیه

2706