2733
2734
عنوان

بچه ها من ٧روزه بينيمو عمل كردم دليل اينكه

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 47 پست
یعنی اونقد وحشتناکه😰

ببين بستگي به ازما داره

من دختر عمو اينام مثه من نبودن

من بدنم به شدتت ضعيفه سه روزه اول كه قشنگ زجر خالص بود

روز چهارم من صبحش مرگ و ديدم ينو بدنم سنگين شد حال تهوع سرگيجه شديد گرفتم انقد شديد بود كه نميتونستم تشخيص يدم اصلا كدومشو دارم يهو تو سرم انگار اتيش روشن كردن گوشام داغ داغ شد بعد يهو تنم شرد شد عرق سرد نشست رو بدنم.اولش كه اصن دستگاه فشار فشارمو نشون نميداد بعد از كلي چايي نبات اينا تازه اومز رو ٧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ولي ديشب نزدم امروز باز كثيف شدع

باید بزنی بهشون هر 6ساعت  هردوساعتم سدیم کلراید میریزی بعد قرصاتم ک یدونه استامینوفنو یدونه هم قرص چرک اونو حتما باژد بخورن چرک نکنه 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2728
چرا؟مگه چی شده

هردوساعت سدیم کلرایدباید بریزم   آب کرفس هرسه ساعت آب هویج انقد غذاهای له شده مقوی باید درس کنم اصلا وقت نمیکنم ک ب خدا خستم خستههه همش شبا باید بگم سمت چپ نخوابیااا طاق باز بخواب پوووف همش مواظب همش دردسر 😐

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2738
وايي چيكار كنمم

ببین کارایی که میگم و بکن فردا باید بری بکشی بخیت و اسپیلت ورداری درسته؟

هر نیم ساعت سه سرنگ سرم تو دوتا سوراخ بینیت بریز سرتم بالا بگیر و بریز که بره بالا نریزی بیرون سرمارو ها الان نریزی لخته خون خشک میشه و بعدا میشه مشکل تنفسی

بعدم پماد تترا ساکلین داعم بزن روش اصلا نباید بدون پماد بمونه رویه بخیت بعدم مال ندیا همین فشار بده پماد بیاد سر بعد که اومد اروم اروم  بزن روش با دستم نمیخاد بزنی همونجور که اومده بالا بمال رو بخیت اصلا اب نزن به بخیت روزی ک داری میری اسپیلت ورداری ۱ ساعا قبلش برو زیر دوش اب داغ وایسا که نرم بشه  فقط پماد و حتما حتما هر دقیقه بمال اصلا نزار روش بی پماد بشه باهاشم ور نرو 

MDC STUDENT
ماله آبجی منو گچ گرفتن از سوراخ بینیشم میتونه نفس بکشه البته یکیش هنوز یکم کیپه بعضی وقتا باز میشه

طبیعیه  اگه هنوز اسپیلت داره نفس  که نمیتونه قشنگ بکشه بخاطر اون فشار اسپیلت رو بینیشه اگرم نه چسب داره که بازم نگران نباشه  من تا ۳ هفته اول عملم با دهنم نفس میکشیدم با اینکه بینیمم باز بود اما عادت کرده بودم ب بدبختم تومستم ترکش کنم با بینی نفس بکشم فقط سرم و حتما حتما هر نیم ساعت براش بریز لخته خون خشک شه  تو بینیش بیچارس 

MDC STUDENT
هردوساعت سدیم کلرایدباید بریزم   آب کرفس هرسه ساعت آب هویج انقد غذاهای له شده مقوی باید درس کنم ...

بابا چرا سخت میگیرید😐😐😐

من مادرم سوپ برام درست کرده بود میکس کرده بود با قاشق چایی خوبی بهم میداد میخوردم با اب میوه چرا اینقدر سخت میگیرید منم خیلی صعیف بود بدنم😂😐

MDC STUDENT
2706