2752
2734
عنوان

حرکت جنین☹

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 23 پست
یعنی هیچی تاحالا حس نکردی؟؟؟حتی تیک؟؟

نه اوایل فقط یه لرزش کوتاه بودکه گفت سکسکشه دیگه اصلا

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
تپل نیستی؟ من شکمم چربی نداره، تقریبا از ۱۶ هفته متوجه میشم

نه بابا۵۰ کیلوبودم الانم شدم۵۳

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم نگران نباش هرچی نی نی بزرگتر بشه تکوناش بهتر احساس میشه تا ۲۵هفته دیگ کااامل حس می‌کنی برای من ...

عزیزم😍ایشالا

2731
میگند اصل تکونها که اگه تکون نخورد باید نگران بشی ۲۵ هفته به بعده

کاش بفهمم اخه توسونوجنب وجوشش زیادبودفقط نمیفهمم

تا دوهفته دیگه حتماحس میکنی ببین هرچی دیرتربهتر زود حس کنی هی وسواس میگیرتت چرا امروز کم تکون خورد. ...

نه خب گاهی میخوابه دیگه😁

اره نوشت جفت قدامی ولی گفت عادیه چیزی نیس که

اره عادیه، جفت منم قدامیه فقط دیرتر حرکاتشو میفهمی

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️