2737
2739
تودرس توکار توزندگی من۱۹سالمه پشت کنکوریم ازهمه عقبم ازهمه😔😔😔

من ۲۰سالمه 

کنکور چهارممه 

تا الان هیچی نخوندم (مشکلات داشتم ولی مقصر اصلی منم) 

حال دلم افتضاحه 

ولی هنوز وقت دارم تا از این منجلابی که واسه خودم ساختم بیام بیرون . از امروز شروع کردم خودمو تغییر بدم مشکلات و بهانه نکنم و تنبلی کنم 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
خب من دوساله پشت کنکورم هیچی درس نخوندم

مشاور داری؟

دوستی چیزی؟

هدفت چیه؟

اگه بخوای میتونی با من شروع کنی از فردا 

رشتت چیه؟

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاور داری؟ دوستی چیزی؟ هدفت چیه؟ اگه بخوای میتونی با من شروع کنی از فردا  رشتت چیه؟

هیچ کسو ندارم مشاور گرفتم الکی بهش دروغ میگفتم که دارم میخونم بعد گفتم نیازی به مشاور ندارم😔😔😔😔رشتم انسانیه یعنی یه  کلمه درسم نخوندم میخام تربیت معلم قبول شم شهرمم جوریه که باید رتبم حتما زیر۱۵۰۰بشه که بتونم قبول بشم

2731
مشاور داری؟ دوستی چیزی؟ هدفت چیه؟ اگه بخوای میتونی با من شروع کنی از فردا  رشتت چیه؟

همه دوستام همه هم سن وسالام توفامیل یاپزشکی یاپرستاری یامعلمی میخونن منه بدبخت وبی عرضه نشستم توخونه😔😔😔

هیچ کسو ندارم مشاور گرفتم الکی بهش دروغ میگفتم که دارم میخونم بعد گفتم نیازی به مشاور ندارم😔😔😔😔ر ...

عزیزم منم مشاور دارم

منم بهش دروغ گفتم ولی هفته گذشته همه چیو براش تعریف کردم که درس نخوندم 🤕

اونم گغت دیر نیست ولی باید چهار ماه زندگی نکنی فقط بخونی 

همه دوستام همه هم سن وسالام توفامیل یاپزشکی یاپرستاری یامعلمی میخونن منه بدبخت وبی عرضه نشستم توخونه ...

رشته من تجربی هست

نظام قدیمم هستم حالا 😂

ولی به خودم مطمعنم 

هدفم توی همه این سال ها پزشکی و اینا بود ولی الان فرق کردم می‌خوام زندگی کنم واسه همین هدفمو تغییر دادم به تربیت معلم

2740
رشته من تجربی هست نظام قدیمم هستم حالا 😂 ولی به خودم مطمعنم  هدفم توی همه این سال ها پزشکی ...

واقعا از الان تورشته انسانی میشه رتبه زیر۱۵۰۰آورد؟تورشته تجربی رتبت باید چن باشه که بتونی تربیت معلم بیاری؟

واقعا از الان تورشته انسانی میشه رتبه زیر۱۵۰۰آورد؟تورشته تجربی رتبت باید چن باشه که بتونی تربیت معلم ...

نمیدونم فک کنم با ۵۰۰۰اینا بشه 

ولی من هدفم رتبه بین ۲۰۰۰تا۵۰۰۰

ببین عزیزم هیچ فرقی ندار من به هیچی فک نکن

من با درسای انسانی آشنایی ندارم

ولی دروس تجربی واقعا سنگینه و تعداد شرکت کننده ها زیاد 

ولی اگه بخوای میشه مطمعن باش میشه 

برانمم به شدت سنگینه خیلی سنگین از۶صبح تا۱۲/۳۰شب خیلیا میگن نمیشه ولی من میگم میشه میتونم 

دیگه تامام

من تو مدرسه نمونه دولتی درس خوندم

معدلام همیشه عالی بوده 

ولی تو سال های کنکور که همزمان شخصیتم شکل می‌گرفت و دلم میخواست مستقل باشم و رفتارخانواده ها و علاقه ای که به یه نفر داشتم همه اینا باعث شد نخونم

هیچ کدوم دلیل خوبی نیست

الان همه تمرکزمو دادم به این چهار. ماه و خوندن به هیچی فک نمیکنم

موفق باشی عزیزم منم باید شروع کنم

مرسی عزیزم 

همه چی می‌گذره پس لذت ببر حتی از مشکلات 💙

2706