2733
2739

بچها هر کی رفته دکتر جنابی همدان عمل بینی کرده بعدش پشیمون شده کسایی ام که میرن طرفو نگاه کنن از نزدیک چطور شده از بغل بینی باریکه ولی جلو خیلی پهنه من خودم همینطوریم سمت راست بینی امم مثل چپ نیس داخلشم گوشت اضافه در اورده متاسفانه به دکتر میگی ایشون بدشون میاد !

اونایی میخوان عمل کنن طرفو بعد 6 ماه یا یکسال بپرسید بینی شما چطوره نه اونی که تازه عمل کرده ! 

دکتر جنابی اشتباه محضه عمل کنید من گفتم توضیحات بالا اصلا کسی راضی نیس بعد عمل . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیان تعریف کنن میگین حتما خودشی ، بیان تخریب کنن میگین رقیبشی ،  😐😂چی بگن خوبه؟

شما بغضتو بکن😂

وقتی همین الان عضو شده و این اولین پست و اولین تاپیکشه مشکوکه

حلالم کنید و خدانگهدار   
2738
بیان تعریف کنن میگین حتما خودشی ، بیان تخریب کنن میگین رقیبشی ،  😐😂چی بگن خوبه؟

وقتی سرچ می کنی در مورد یه دکتر یه عالمه کاربری می بینی که فقط مثلا ۲۰ تا پست دارن هر بیست پستشون هم یا بدشه یا خوبشه و این مشکوکه 

من خودم همسرم متخصص گوش و حلق و بینیه می دونم چه مافیای کثیفی داره عمل بینی البته همسرم من عمل بینی انجام نمی ده

حلالم کنید و خدانگهدار   
منم جنابی عمل کرده حالا داستان داشت ولی یک آدم بی شخصیت خود بزرگ بینه من نمیفهمم این همه سر دست شکون ...

واقعا این حجم از حماقت طرفدارای خریدن نوبتشو رو درک نمیکنم 

گند زده تو دماغ من بعدم زیر بار نرفت انقد التماسش کردم با کلی منت گفت باشه ولی ۱۰ درصد تغییر میکنی 

منم عصبانی شدم گفتم اخه بخاطر ده درصد میخای منو بیهوش کنی 

دکترای دیگه ام قبول نمیکنن هر سری خودمو تو اینه میبینم محاله لعنتش نکنم

یه بینی طبیعی گنده که از نیم رخ خیلی از صورت فاصله داره رو  برای یه دختری که صورتش همه اجزاش ظریفه درست کرده ببین چی میشه یه رخم کلا با رخ دیگم متفاوته خدا ذلیلش کنه همین 

منم جنابی عمل کرده حالا داستان داشت ولی یک آدم بی شخصیت خود بزرگ بینه من نمیفهمم این همه سر دست شکون ...

عریزم من پیش  ایشون وقت گرفتم شما ینی راضی نیستی از عمل؟ با بدبختی از تهران دارم میرم پیشش میشه بیای باهام صحبت کنی