2733
2734
گندمی مایل به سفید ته ریش داره,همش دستاش میاد جلو چشمم,دستاش بزرگه,باورت میشه که صحنه اینکه دستتو تو ...

😀😀😀😀از مردی ابرو برداره خوشم نمیاد،خندم گرفت

مرسی ک حوصله کردی

بنظرت تا الان اون منو دیده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه زیاد نیست ,معمولیه ,حدود پنج سال,ولی حسم میگه خیلی فهمیده است و مامانتو دوس داره

عزیزم ی چیزیم از من بگو 

هرچی ک حس میکنی رو بگو 

مثلا خصوصیات ظاهری یا اخلاقی 

بچه چندم یا متولد چ فصلیم 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
منو  عشقم میتونیم ازدواج کنیم کی میاد  خواستگاری

همدیگرو دوس دارین ولی اون یکم دل دل میکنه,حسم میگه یکی از اطرافیان طرفت به این ازدواج راضی نیست,تا اون طرف راضی بشه کمی زمان میبره

2738
همدیگرو دوس دارین ولی اون یکم دل دل میکنه,حسم میگه یکی از اطرافیان طرفت به این ازدواج راضی نیست,تا ا ...

مامانم راضی نیست بنظدت تا تابسنون اوکی میشن؟؟؟ 

و یچیزی برا اون کاری ک رفتم برج چند زنگ میزنن

...
عزیزم ی چیزیم از من بگو  هرچی ک حس میکنی رو بگو  مثلا خصوصیات ظاهری یا اخلاقی  بچه ...

عزیزم من پیشگو نیستم,اگه میخای امتحانم کنی من اهلش نیستم.خودت خودتو میشناسی,من فقط شما روندیده احساسمو میگم.خودت میدونی ظاهرت چیه و چه فصلی دنیا امدی

عزیزم من پیشگو نیستم,اگه میخای امتحانم کنی من اهلش نیستم.خودت خودتو میشناسی,من فقط شما روندیده احساس ...

میشه بگید من کی خونه ام آماده میشه که برم خونه ی خودم ؟؟؟

مــردادى یعنــی داشتــن یه قلــ⁦♡⁩ـب مــهربـون امــا حســـاس♡⁩
مامانم راضی نیست بنظدت تا تابسنون اوکی میشن؟؟؟  و یچیزی برا اون کاری ک رفتم برج چند زنگ میزنن

مامانت نگرانه خوشبختیته.اگه طرفت یه جوری رفتار کنه که مامانت بهش مطمئن بشه همه چی اوکی میشه

وحسم میگه اگه مامانت راضی بشه همه مسائل زود حل میشه

ولی مامانه اونم یکم گیر داره

برای اون کار,قسمت تو نیست

2706