2733
2739
عنوان

خریدای عیدم همراه عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5480 بازدید | 187 پست
اتفاقا من همه چییی خریدم حتی دوتا کیفو دوتا مانتو و....کلا پونصد تومن شد نمیدونم چرا.خودم هنو تو کفم

خب ننساشون متفاوته .

مثلا من یه کیف دارم  همون مدل کیف رو زده بود ۵۵۰ هزار تومن . رفتم دیدم حنس اون هیلی بهتر از جنس کیف من هستش .‌

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم مبارکت باشه💖 به خوشی استفاده کنی

مرسی عزیزم

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم
2728
مبارکا شیک و ساده👌چن سالته

خیلی ممنون ۲۶

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم
اره :( من پولشو داشتم ۱.۵ بدم مانتو . ولی مگه دیونه ام برای یه متر پارچه که دو روز ادم میپوشه اونهم ...

اره واقعا منم میتونم بدم توان خریدش رو دارم اما دلم نمیاد هیچ وقت

2738
خب ننساشون متفاوته . مثلا من یه کیف دارم  همون مدل کیف رو زده بود ۵۵۰ هزار تومن . رفتم دیدم حن ...

اره اینجوره راس میگی

مبااارکه قسنگ بودن 

ولی سلیقه من نبودن من خودم کلن اسپرت میپوشم 

شلوار نگرفتی ؟

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
خب ایشون ک دیگه خرید کردن چرا اینجوری میگی ک از خریداش زده شه😶😶

اشکال نداره من زده نمیشم وگرنه اینجا نمیذاشتم حتی اگه کل عالم بگن نپسندیدن مهم نبس برام چون من دلم اینارو خواسته برا دل خودم خریدم بلاخره نظر مخالفم حتما پیدا میشه

خوشم اومد از خریدت...ساده و شیک ...به شادی بپوشی

خیلی ممنون گلم

مبارکه به خوشی بپوشی  مانتو و کفشت و روسریت کپی لباسای خالمن یه لحظه فکردم خالمید😆😁

واقعا 😁😁من خاله نشدم هنوز

خب ننساشون متفاوته . مثلا من یه کیف دارم  همون مدل کیف رو زده بود ۵۵۰ هزار تومن . رفتم دیدم حن ...

ببین من نمیگم جنس خیلییی عالی گرفتم ولی خدایی جنساشون خوبه مثلا تا دوسال ادمو میبره چون حراجی زدن علتشم گفتن که هیچکی خرید نمیکنه مجبوریم یکم بکشیم روش.بعد میدونی ما فک میکنیم که اینارو گرون میارن ولی باور کن برای هر مانتو شاید فوقش ۴۰ ۵۰ تومن بدن اونوقت میارن مغازه میفروشن چهارصد تومن

2706