2737
2739
عنوان

موی وز

195 بازدید | 22 پست

دوستان من موهام خشکه وتوی  هوای شرجی بندر بدجوری وز میشه ینی توخونه خوبه موهام نرمه وقتی اتومیکشم اماکافیه یه ساعت بیرون باشم کلا وز و بدمیشه. چیکاربایدکنم ازانواع ماسک موهاهم استفاده کردم تاثیری نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبل حموم؟؟ 

شب بزن موهاتو با کلاهی چیزی ببند بخواب صبح برو حموم 

بعد حموم هم ک میای خیییلی کم اندازه ۴قطره به ساقه موهات بکش بعد یک ماه نرم تر میشه هی 

من مپهام تا زانومه تقریبا ولی سشوار نمیکشم همینجوری همیشه نرمه 

نرم کننده هم نمیزنم اصلا 

راستی شامپو هم برات گلرنگ خوبه همین ک غذای کامل موئه و ایپک یا اوه بنفش اینا نرمن 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
شب بزن موهاتو با کلاهی چیزی ببند بخواب صبح برو حموم  بعد حموم هم ک میای خیییلی کم اندازه ۴قطره ...

من توحالتی که توخونه ام خوبه اماتامیرم بیرون توهوای شرجی وز و بدمیشه

2738
شب بزن موهاتو با کلاهی چیزی ببند بخواب صبح برو حموم  بعد حموم هم ک میای خیییلی کم اندازه ۴قطره ...

وای ماشاللع ...چیکار میکنی زود بلند میشه ..برای من رو شونه هامهچقدر طول می‌کشه اندازه شما شه؟

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من توحالتی که توخونه ام خوبه اماتامیرم بیرون توهوای شرجی وز و بدمیشه

میدونم چی میگی جنس موهات وزه اتو‌مو‌و ایناهم بدترش میکنه چون آب موهاتو میگیره 

دائم روغن بزن در حد دو ساعت بمونه رو‌موهات اگ زیاد میزنی 

من خودمم بچه اهوازم تابستون شرجی داریم من موهام وز نمیشه تو شرجی تاب میخوره البته خیییلی کم پیش میاد 

وای ماشاللع ...چیکار میکنی زود بلند میشه ..برای من رو شونه هامهچقدر طول می‌کشه اندازه شما شه؟

من‌والا هفت ساله کوتاه نمردم بعد فوت بابام دیگ دست نزدم بهش فقط موخوره گیری کردم 

اما زرده نخم مرغ میزدم قبلا 

روغن نارگیل ک همیشه میزنم چون خود هندیا سفارش میکنن و واقعا موهاشون عالیه 

قبل اینکه طبعمو بشناسم حنای بی رنگم میزدم اما چون سرده دیگه برام خوب نیس 

میدونم چی میگی جنس موهات وزه اتو‌مو‌و ایناهم بدترش میکنه چون آب موهاتو میگیره  دائم روغن بزن د ...

قبل بیرون رفتنم روغن بزنم به موهام موثره؟؟  واقعادیگه کلافه شدم

قبل بیرون رفتنم روغن بزنم به موهام موثره؟؟  واقعادیگه کلافه شدم

اگ سرت چرب نیس بزن 

یبار امتحان کن چون روغن سنگینه نمیذاره مو وز بشه

2706