2733
2734
عنوان

اینا دردای زایمانه یا نه؟؟

551 بازدید | 56 پست

خانوما از دیروز ظهر لکه های قهوه ای دیدم از ساعت ۲شب شکمم هی می گرفت ول میکرد و با فاصله نیم ساعت و یه ربع ..از ساعت۴ کمرم هم گرفت و الان هم‌کمرم هم دلم‌میگیره با درد شدید ولی خب پشت سر هم‌نیست .. برای پسر اولم هم همین جوری بودم منتهی درداش با آمپول فشار شروع شد این یکی نه ؟ برم بیمارستان یا نه؟

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخ مرسی می ترسیدم نکنه مشکلی باشه .. الان برم یا بزارم شدید تر بشه اخه برم با میگم برو چندساعت دیگه بیا

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
مبارکه عزیزم فکرکنم کوچولوت دیگه میخاد بیاد بیرون

مرسی عزیزم برام دعا کنید ک راحت باشه زایمانم 

2738
فکنم درد ز ایمان باشه بخصوص ک میگی سر ز ایمان قبلی هم همینجوری بودید عزیزم میخای ی دوس آب گرم بگیر ...

میترسم برم حموم سرما بخورم اخه هواخیلی سرده.. و ا اینکه کیسه ابم توی حموم پاره بشه😖😖

نه نرو هروقت دردات غیر قابل تحمل شد برو.

باشه عزیزم مرسی اخه من واسه بچه اولم درد قبل زایمانم با آمپول فشار شروع شد تجربه این مدلی نداشتم

ای جونم نی نی میخاد بیاد دردات منظمه یا نه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
حتما عزیزم حتما ایشالا صحیح سالم کوچولوتو بغل میکنی

ممنون عزیزم 😊

باشه عزیزم مرسی اخه من واسه بچه اولم درد قبل زایمانم با آمپول فشار شروع شد تجربه این مدلی نداشتم

اگه بری فقط اذیتت میکنن هی معاینه.درداتو توخونه بکش بالا پایین شو بعدبرو.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
2706