2737
2734
عنوان

سگام

418 بازدید | 46 پست

😂امروز سرد بود هوا خیلی اینا هم وقتی دیدن حواسم نیست رفتن زیر بارون 

اخه نمیزارم برن و فقط وقتی نم نم هست ورگنه شدید باشه نمیزارم اینا دیدن نیستم کلی زیر بارون بودن خیس اب بعد اوردیم خونه زیر انداز انداختیم و بستیم که جای دیگه نرن 

که دیدم چشم یکی ورم کرده  و دکتر هم نیست بعد واسه اینکه سرگرم بشه و یادش بره بازی کردم کلی باهاشون تا یکم پیش الان خوابیدن دارن خروپف میکنن مثل ی ادم😂😂😂😂

خداهه😍

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

الهی. عکسشون رو بزار ببینم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
2706