2737
2739
عنوان

شوهرم تو خیابون سر دخترم داد زد ....

906 بازدید | 38 پست

هر سه چهار ماه یه بار میاد ، دخترمون همش تنهاس و با منه ، بعد وقتی میاد اصصصصصلا حوصله ی بچه رو نداره ! بچه میگه بیا اتاق بازی کنیم حوصلش نمیشه، میخواد کنارش بشینه ، میگه برو اونور بشین ، امروز بیرون بودیم ، از ماشین پیاده شد، بره مغازه ، دخترمم میخواست باهاش بره ، یه هواری تو خیابون کشید سرش که بچه سریع برگشت ماشین ! 

دخترمم بعضی رفتاراش کمی لجبازی و حرص درآره ، نمیدونم اقتضای سنشه یا کوتاهی کردم در تربیتش، ولی از رفتار شوهرم خیلی ناراحت شدم ! حالا چند روز دیگه حتی کتک هم میزنه ! 

دخترم هفت سالشه

فقط بلده پول خرج کنه براش! یعنی مثلا چند میلیون میده اسباب بازی عروسک لباس یا هرچی دلش میخواد ، ولی توجه وقت گذاشتن و حرف زدن و بازی کردن اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گوناه طفل معصومت

با این روند همسرتون بره جلو این بچه عقده ای میشه کمبود محبت پیدا میکنه ها..ممکنه به سن همسرتونم ربط داشته باشه😕

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

چرا ۴ ماه🤔

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
2738

فردا دخترت رفت دوست پسر گرفت تعجب نکن😑

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
رابطه خودت و شوهرت بهتر شده عزیزم؟بزار ب حساب شرایط شغلیش نامزد خودم دریانورده میدونم تو چه شرایط سخ ...

دوتا برادرشوهرای منم دریانوردن تو کشتی نفی شش ماه شش ماه همسراشونو نمیبینن😕

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
دلم میحاد شوهرتو تیربارون کنم

راحت باش😐

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

خانما دختر منم ۴ سالشه خیلی کارایی میکنه حرص ادم میگیره 

لجبازه جدیدن هم جواب پس میده 

همسرمم حوصلشو نداره دعواش میکنه 

نمیدونم بقبه ۴ ساله ها هم همینطورن؟ یا همسر من زیاد حساس هست؟ 

2706