2737
2734
عنوان

🎵💕 سه آهنگ خوشگل از بهترین خواننده تاریخ موسیقی پاپ ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلطان موسیقی ایران، خوشتیپ ترین پسر ایران. اقای عماد طالب‌زاده

باشه جانم میخواستم ببینم صدای خوانندش و اگه دوس دارم دان کنم😂

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
سلطان موسیقی ایران، خوشتیپ ترین پسر ایران. اقای عماد طالب‌زاده

عالی ای😂😂

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
2731
چطور؟

تاپیکات

امضات

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

قشنگ بودن استارتر👌

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2740
آهنگاشو دنبال میکنی؟ گوش داده بودی قبلاً؟

آره 

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
پس کیه؟ اصن یدونه اهنگاشو شنیدی تا حالا؟

اولا اگه بهترین خواننده بود همه آهنگاشو شنیده بودن.

دوما آره یه آهنگشو شنیدم اونم چون یکی از موردعلاقه هام آهنگشو ساخته بود.

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
اگه عماد نه پس کی آره؟ شما بگید

محسن چاووشی،محسن یگانه،محمد اصفهانی،شادمهر عقیلی

خواننده خوبیه عماد طالب زاده👍🌺 اما بهترین خوااننده پاپ موسیقی ایران؟؟؟!!😐😐😐

اگه عماد نه پس کی آره؟ شما بگید

تاپیک‌ها و کامنت‌ها، طنز و تخیل است؛ جدی نگیرید!
2706