2733
2739

سلام من تا الان داشتم یخچالمو میشستم چهارسالع خریدمش همیشه ی روز درمیون دستمال میکشم نیازی ب شستن نبود دیگ امسال گفتم بزا بشورمش خلاصه طبقه بالارو ک شستم با شلنگ اب گرفتم از اونجایی ک برفک ها اب میشن میره تو ی سوراخی از اونجا آبا همه رفتن داخل بعد دیدم اون کاسه پشت یخچال ک اب توش جمع میشه پر شده ریخته رو سیم های موتورشه یا دینامشه نمیدونم سیمها لخت نیستن اما من میگم نکنه از ی گوشه کناری اب رفته باشه داخلشون بزنم ب بعد منفجر شه دیگ ازش میترسم چ غلطی کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشکلی پیش نمیاد لما بزار کاملا خشک بشه بعد سشاار بکش بعد روش کن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
والا من نمیدونم.یکی بود میگفت تی وی و جاروبرقی رو با آب شستم🤐🤐🤐

جارو برقی رو من میشورم😂✌

حتی پارسال بخدا ابمیوه گیر و غذاساز و چرخ گوشتمم شستم

ولی تی وی رو نشستم تا بحال

یبار باید امتحان کنم😂😂

جدی میگی اخه اب ریخته رو سیما من موندم چرا اون کاسه رو رو سیما جاساز کردن

نترس

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
جارو برقی رو من میشورم😂✌ حتی پارسال بخدا ابمیوه گیر و غذاساز و چرخ گوشتمم شستم ولی تی وی رو نشستم ...

🤣🤣🤣آره جاروبرقی گرد و خاک زیاد داره. حق داری‌ ولی بی خیال تی وی شو

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
2706