2737
2734
عنوان

مشکل من توی خواب.خسته شدم دیگه

496 بازدید | 50 پست

ببخشید من همش معده ام نفخ داره.واین توی خواب خیلی ببشتر میشه جایی که میرم نابود میشم.الانم خونه مادرشوهرم اینام توحال خواببدم اونم پایین.یکی در رفت.باصداش بیدار شدم.الان یه ساعته خوابم میاد ولی نمی تونم ازترس اینکه دوباره صدا بدم.خسته شدم.کلا اینجورم خیلی وضعم خرابه.خسته شدم دیگه جایی که میرم اذیت میشم با اینکه الان رفتم دستشویی باز هی معده ام داره باد میپیچه.نمیدونم چکار کنم

.

اسی یجوری تعریف کردی خندم گرفت یکی دررفت😂😂😂😂😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حححخخخخخخ🤣🤣🤣🤣🤣

دورو بریا از خواب پا نشدن!!

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738

حتما زیاد میخوری.....

غذاتو کمتر کن تمام مشکلاتت حل میشه

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

اسی فکر کنم مشکل از پوستته پوستت کوتاهه چشاتو که میبندی درز کیونت باز میشه 😐😂😂

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
احتمالا غدات رو کم میجوی و وسط غذا اب زیاد میخوری منم اینجورم

اره اب که میخورم خیلی.الان نمیدونم چکار کنم.اعصابرخراب شد نمیتونم هی برم بیرون و بیام خوب تو این سرما و شب.

2706