2733
2734
لطفا کمتر دنبال حس ششم باش تاپیکات و نگاه کن اینجوری تمام حس های منفی میان سراغت و دیگه چیزی مثبت تو ...

برای امضات صلوات فرستادم

دست خودم نیست دلم خیلی تنگ میشه میدونی ادم دنبال یه نور امید میگرده یه حس خوب 

😔خیلی اذیت میشم 

میشه یه صلوات بفرستی برام اونی ک عاشقشم عاشقم باشه🥺💔
برای امضات صلوات فرستادم دست خودم نیست دلم خیلی تنگ میشه میدونی ادم دنبال یه نور امید میگرده یه حس ...

چرا تو نمیری سمتش برای اشتی؟

به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تو نمیری سمتش برای اشتی؟

خب خودم قهر کردم خودم برم بعدشم دلم میخواد دلتنگم شه قدرمو بدونه برام وقت بذاره  نازمو بکشه بخواد منو تلاش کنه برام

پاندای عزیزم اگر فکر میکنید خیلی عاشقی بنظرم خودت میتونی پا پیش بذاری برای آشتی کردن  کاری نک ...

حس اون فرد بهم چیه؟ خصوصیات ظاهری و اخلاقیشو میگی؟ رشته ای که میخوامو شروع میکنم؟

2731
پاندای عزیزم اگر فکر میکنید خیلی عاشقی بنظرم خودت میتونی پا پیش بذاری برای آشتی کردن  کاری نک ...

عزیزمممممممممممممم اونم دل تنگمه؟ مرسی حرفات خیلی خیلی خوب بود انشالله خدا گره از مشکلاتت باز کنه عزیزم 

خب خودم قهر کردم خودم برم بعدشم دلم میخواد دلتنگم شه قدرمو بدونه برام وقت بذاره  نازمو بکشه بخو ...

کاری نکن که بعد پشیمون بشی غرور اصلا چیز خوبی نیست خودت قهر کردی بایدم برگردی و آشتی کنی اگه واقعا دوسش داری 

به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️
2738
حس اون فرد بهم چیه؟ خصوصیات ظاهری و اخلاقیشو میگی؟ رشته ای که میخوامو شروع میکنم؟

شما انگار هدفی در پیش داری ولی یکم این وسط شل کن سفت کن دارین

اون فرد از شما بخاطر شخصیتتون خیلی خوشش اومده ظاهراً شما هم بدتون نمیاد که اون فرد بیشتر بهتون توجه داشته باشه ولی در کل انگار برای بروز احساسات خودش مانعی میبینن و نمیتونه ابراز کنه و پا پیش بذاره 

شما انگار هدفی در پیش داری ولی یکم این وسط شل کن سفت کن دارین اون فرد از شما بخاطر شخصیتتون خیلی خو ...

ممکنه بهم برسیم؟ چرا وقتی میاد حرفای تلخ میزنه بعد کم کم خوب میشه؟

شما انگار هدفی در پیش داری ولی یکم این وسط شل کن سفت کن دارین اون فرد از شما بخاطر شخصیتتون خیلی خو ...

خیلی ممنون عزیزم ، بنظرتون آینده ای با هم داریم؟ عاشق هم میشیم؟ در مورد من میشه لطفا اگه چیز دیگه ای حس میکنید بگید؟

2706