2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
پس کجا دردل کنم من هیشکیو ندارم

منم ندارم هیچکیو

میریزم تو خودم

حداقل بهتره بقیه دردامو بدونن

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

پیش خودت چی فکر کردی ،تاپیک تو به خاطر من قفل کردی،یه باردیگه‌ بهت گفتم بی ارزش تر از این حرفایی که بخوام برات گزارش بزنم ،تو از این میترسی چون میدونی دستت برام رو شده ،میخوای  چند تا دیگه کاربری تو بگم که همین الان همزمان داری فعالیت میکنی ،ازطریقه نگارش ت معلومه خودتی،ولی برا من مهم‌نیست که بخوام اصلا به روت بیارم، اگه یه زمانی هم حرفات و باور میکردم دلم میسوخت میخواستم کمک ت کنم  ،ولی بعد فهمیدم تو کمک و راهنمایی نمیخوای ،هدفت چیز دیگه است،الانم‌تا جایی که دوست داری ادامه بده ،مدیونی فکر کنی من جایی برات گزارش زدم ،تو که هیچ ،من برا هیچ کس تو این سایت گزارش نزدم چون یاد گرفتم جدیش نگیرم اینجا رو ،شب خوش 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
پیش خودت چی فکر کردی ،تاپیک تو به خاطر من قفل کردی،یه باردیگه‌ بهت گفتم بی ارزش تر از این حرفایی که ...

برات متاسفم جوابتم به خدا واگذار کردم شما دچار بدبینی شدی. نی نی یار که انتقام هستم رو ترکوند و به بچه ها به دروغ گفت من با ایفن وارد سایت میشدم و تقاضای پول کردم شما ازون زمان دچار بدبینی شدید. شما فکر کردی نی نی یار خداس. من هزار پیغام برا نی نی یار گذاشتم که من کجا و چه موقع طلب پول کردم کجا و چه موقع با ایفن وارد سایت شدم و هزار پیام التماس که دوباره بررسی کنه ولی جوابی نداد. الانم میدونه که من هستم خودش اومد گفت یادته چقدر التماسم می کردی پس حواست جمع کن که کاربریت نترکه. همین. ولی تو کاسه داغ تر از اش شدی و به بدبینیهات ادامه دادی . برات متاسفم

پیش خودت چی فکر کردی ،تاپیک تو به خاطر من قفل کردی،یه باردیگه‌ بهت گفتم بی ارزش تر از این حرفایی که ...

از خدا میخام بدون نوبت شفات بده فقط همین

لطفا برای حاجت روا شدنم ۱ صلوات بفرستین ممنون
از خدا میخام بدون نوبت شفات بده فقط همین

چی ،؟کاسه ی داغ تر از آش نشو لطفا ،من از اول که اومد م‌تو سایت تاپیکاشو دیدم ،دروغاش تو همین کاربری ش هم هست ،یه جا دوتا بچه داره ،تو روستاست یه جا یه بچه تو شهر ،اگه کسی شفا باید پیدا کنه اول استارتر بعدم شما 

چی ،؟کاسه ی داغ تر از آش نشو لطفا ،من از اول که اومد م‌تو سایت تاپیکاشو دیدم ،دروغاش تو همین کاربری ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣بنظرم انقدری که سرت توزندگی مردمه اگه برای شعورت وقت میذاشتی الان به یجایی میرسیدی.. خب به توچه

لطفا برای حاجت روا شدنم ۱ صلوات بفرستین ممنون
🤣🤣🤣🤣🤣🤣بنظرم انقدری که سرت توزندگی مردمه اگه برای شعورت وقت میذاشتی الان به یجایی میرسیدی.. خب ...

بشین سر جات، حداقل به تو یکی هم ربطی نداره،عمل کن به حرفت به خودت بگو به تو چه ،من سرم‌تو زندگی مه ،بارها هم به استارتر راجع به بچه ش راهنمایی کردم خودشم میدونه ،ولی خب هدفش یه چیز دیگه است ،در ضمن من به هر جا که باید می‌رسیدم  رسیدم نگران نباش ،بشین فضولی تو بکن 

2706