2733
2734

شوهرم اعتیاد داره ترگ.نمیکنه میگه باید بابات کمک کنه دوسال سرکارنمیره خرج ماروبایام گاهی هم پدرش دوتا دختر۸و۵ساله دارم میخوام گمکش کنم میگه ترک نمکنم کلا گیرش پول از بابامه  چه کارکنم مجیوربشه ترک کنه خواهرانه کمکم کنید

زنگ بزن کمپ میان میبرنش

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

تا خودش نخواد شما کاری نمیتونی کنی..

برای سلامتی بچه هانم شده برو تنها زندگی کن..این مرد به گه دردت میخوره؟؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا خودش نخواد شما کاری نمیتونی کنی.. برای سلامتی بچه هانم شده برو تنها زندگی کن..این مرد به گه دردت ...

دلم میخواد ولی مشکلم پدر مادز مریضمن خوصله کشمکش ندارن بعدشوهرمم با بچه ها اذیتم میکنه

چندباربردمش ترک نمسگنه همش فکرچاپیدن بابامه

یه بار قاطع بگو پول بابام برا خودشه منم یه دختر هستم و اصلا وظیفه اونا نیست ک خرج منو بدن

لطفا به بابات بگو اگ از سر دلسوزی بهتون پول میده این کارو نکنه. 1 هفته که گشنگی بکشین شوهرت مجبور میشه بره سرکار 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
یه بار قاطع بگو پول بابام برا خودشه منم یه دختر هستم و اصلا وظیفه اونا نیست ک خرج منو بدن لطفا به ب ...

دیشب ازوسایل خونه بردفروخت مواد خرید منم طاقت نیاوردم اومدم خونه بابام..بابام بنده خدا میگه بچه ها گناه دارن به خاطر اونا

دیشب ازوسایل خونه بردفروخت مواد خرید منم طاقت نیاوردم اومدم خونه بابام..بابام بنده خدا میگه بچه ها گ ...

چرا طلاق نمیگیری؟ 

مردی ک نه کار میکنه نه سالمه ن هیچی رو برا چی میخای 

2740
چرا طلاق نمیگیری؟  مردی ک نه کار میکنه نه سالمه ن هیچی رو برا چی میخای

امشب به پدرم گقتم اونا از ابرو ریزی بچه ها که بیفتن وسط میترشن شوهذم با من بد ولی دخترام مخصوصا کوچیکه دوست داره زیاد یچه ها ازش میترشن بابام میگه بچه ها گناه دارن

امشب به پدرم گقتم اونا از ابرو ریزی بچه ها که بیفتن وسط میترشن شوهذم با من بد ولی دخترام مخصوصا کوچی ...

نه اصلا هم گناه ندارن بچه ها

اینجور گناه داره که تو این وضعیت بزرگ شن با پدر معتاد که خرجی هم نمیتونه بده 

به نظرم دخترات رو تو یه موقعیت خوب بزرگ کن

بلاخره که چی؟

تا کی میخوای بترسی؟

بزو با یک وکیل مشورت کن وقتی شوهرت تابلو معتاد باشخ و کار بار نداشته باشخ حضانت رو به تو میدن

تو خودت وابسته این ادمی در واقع

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بلاخره که چی؟ تا کی میخوای بترسی؟ بزو با یک وکیل مشورت کن وقتی شوهرت تابلو معتاد باشخ و کار بار ند ...

عزیزم میترسم تادادگاه رای بده یرای اذیتم بچه هارو جدا کنه اژم بچه ها بهم وابسته  چه کارکنم دازم از ترس میمیرم

اگه اژم بگیر ببرتشون چه کار کنم خواهر

به آدم معتاد بچه نمیدن عزیزم

کار هم که نداره